Rekrutacja RODO

Konkursy

18. edycja Turnieju Reportażu!

Startuje 18. edycja Turnieju Reportażu!

Serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w 18. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej. Konkurs kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Od lat startujemy pod hasłem: Wyjdźcie z domu, poznawajcie, dociekajcie! Szukamy odważnych młodych ludzi. Odważnych w poszukiwaniu prawdziwych bohaterów i ich prawdziwych historii. Czasem wystarczy tylko odejść na chwilę od monitora komputera lub spojrzeć ponad ekranik smartfona. Dotychczasowi laureaci 17 edycji udowodnili, że tematy można znaleźć dosłownie wszędzie! Pełne archiwum prac jest dostępne na naszej stronie www.turniejreportazu.pl

Nie omieszkamy nagrodzić najlepszych. Zwycięskie reportaże zostaną opublikowane w ogólnopolskiej gazecie codziennej. Najlepsi młodzi reportażyści wraz z opiekunami spędzą we Wrocławiu dwa dni pełne atrakcji, a cenne nagrody rzeczowe wręczą im najważniejsi Dolnego Śląska: prezydent Wrocławia, wojewoda i marszałek województwa, kurator oświaty.

Organizatorem Turnieju jest Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy (kontakt@turniejreportazu.pl). Autorką i osobą odpowiedzialną za organizację jest Ewa Grączewska (ewagraczewska@o2.pl).

Wszystkie materiały są także dostępne do pobrania z naszej strony www.turniejreportazu.pl .

Na prace uczniów czekamy do 30 listopada 2018 roku.

Do zobaczenia we Wrocławiu, organizatorzy XVIII Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej

P.S. Nasz partner - Fundacja przyznająca Nagrodę im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki - zaprasza do udziału w konkursie społeczno-dziennikarskim. Projekt #reportażDziała startuje po raz drugi! Więcej informacji o naszym młodszym bracie na www.ReportazDziala.com.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj