Rekrutacja RODO

Konkursy

Bezpieczni za kółkiem

KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
BEZPIECZNI ZA KÓŁKIEM
24 PAŹDZIERNIKA - 30 LISTOPADA 2018

Szanowni Państwo,

doświadczenie kierowcy rajdowego pokazuje mi każdego dnia, jak istotną kwestią jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dotyczy ono nie tylko kierowców, pasażerów, tych dorosłych, ale także dzieci i młodzieży. Przestrzeganie podstawowych zasad, dobre nawyki i odpowiednie wyposażenie samochodu mogą przyczynić się do polepszenia stanu bezpieczeństwa, w tym w drodze do przedszkola, czy szkoły.

W tym celu już po raz drugi organizuję ogólnopolską kampanię promującą bezpieczeństwo za kółkiem i na drodze, której częścią będzie konkurs. Partnerem drugiej edycji została firma Pirelli. Tematem przewodnim konkursu jest stworzenie pracy: ZIMOWA OPONA PRZYSZŁOŚCI. Późna jesień oraz zima to wyjątkowo trudny czas dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Deszcz, śnieg, mróz, zmieniające się temperatury, często także ograniczona widoczność są czynnikami negatywnie wpływającym na bezpieczeństwo w ruchu drogowym nie tylko pojazdów, ale także w zakresie bezpieczeństwa pieszych. Niezależnie, od tego, czy poruszamy się samochodem, motocyklem, czy autobusem, to właśnie opony odgrywają istotną rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa.

Forma prac w konkursie jest dowolna! Inwencja i pomysłowość autorów - mile widziana. Czekamy na rysunki, obrazy, filmy, zdjęcia, rzeźby, instalacja, nagranie audio, flash-mob itp.

Z przyjemnością składam na Państwa ręce zaproszenie dla: przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz liceów wraz z nauczycielami, wychowawcami i opiekunami do udziału w tegorocznej edycji konkursu.

KONKURS POTRWA DO 30 LISTOPADA!

W konkursie można brać udział indywidualnie oraz grupowo. W tej edycji skoncentrowano się na aspekcie szerzenia kwestii bezpieczeństwa na drodze zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. W tym roku dla placówek oświatowych (przedszkola i szkoły) oraz dla placówek wychowawczych przewidziano specjalne nagrody, w tym finansowe. Przyznanie NAGRÓD GRUPOWYCH zależy od przesłania największej ilość prac konkursowych z placówki oświatowej zgodnych z tematem konkursu danej edycji; nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca (nagrody finansowe oraz rzeczowe). Prace przesłane z placówek, mogą także zostać nagrodzone w ramach indywidualnej oceny Jury.

NAGRODY INDYWIDUALNE (autorzy pełnoletni lub małoletni zgłoszeni przez opiekunów) nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca. W tej edycji przewidziano nagrody rzeczowe.

Czekamy na Wasze prace rysunkowe, malarskie, rzeźby modele, instalacje, utwory muzyczne, nagrania audio! Wasza wyobraźnia nie ma ograniczeń forma jest dowolna!

WYNIKI KONKURSU ZOSTANĄ OGŁOSZONE 10 GRUDNIA!

Zapraszam i pozdrawiam
Kajetan Kajetanowicz
Trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy

UWAGA!

W przypadku udziału placówki prosimy o zamieszczenie następujących informacji:
a) dane placówki oświatowej oraz imienia i nazwiska Opiekuna grupy;
b) imię i nazwisko autora każdej pracy oraz podpisane pracy w widocznym miejscu;
c) podanie wieku autora każdej pracy;
d) dokładny i poprawny adres korespondencyjny;
e) numer telefonu Opiekuna;
f) adres e-mail Opiekuna;
g) oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z pkt IV.3 Regulaminu

W przypadku indywidualnego zgłoszenia prosimy o zamieszczenie następujących informacji:
a) imię i nazwisko Opiekuna małoletniego Uczestnika jeżeli zgłasza Opiekun małoletniego;
b) imię i nazwisko autora oraz podpisanie pracy w widocznym miejscu;
c) podanie wieku autora;
d) dokładny i poprawny adres korespondencyjny;
e) numer telefonu;
f) adres e-mail;
g) oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z pkt IV.3 Regulaminu

Zapraszamy do nadsyłania prac w terminie do 30 listopada na adres pocztowy:
MWM PR ul. Pożaryskiego 28 bud 7
04-703 Warszawa
z dopiskiem KONKURS KAJTO

lub e-mailowo na adres: konkurs@mwmpr.pl

Pytania prosimy kierować na:
e-mail: konkurs@mwmpr.pl

lub dzwoniąc pod numer: 517 760 984

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.kajto.pl
oraz na platformie Facebook: https://www.facebook.com/KajetanKajetanowicz/

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj