Rekrutacja

Konkursy

IX edycja konkursu na komiks ekonomiczny

Szanowni Państwo,

Forum Obywatelskiego Rozwoju pragnie przypomnieć o trwającej IX edycji konkursu na komiks o tematyce ekonomicznej. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o poinformowanie uczniów, że termin przesyłania prac kończy się 30 września 2017 roku, a pula nagród do wygrania to 32 000 zł. Wszelkie niezbędne informacje a także formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod linkiem https://for.org.pl/pl/konkurs-na-komiks-ekonomiczny-ix-edycja-2017.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnego zamówienia antologii komiksowej wraz z płytą CD ze scenariuszami lekcji i komiksami w wersji elektronicznej z poprzedniej edycji konkursu. Informacje dostępne są pod linkiem https://for.org.pl/pl/projekty/projekty-edukacyjne/komiksy-ekonomiczne/viii-edycja-konkursu-na-komiks-ekonomiczny-2016.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i kontaktu z nami!

Pozdrawiam
Michał Zin
Forum Obywatelskiego Rozwoju
Tel. +48 22 628 85 11
e-mail: info@for.org.pl
http://www.for.org.pl

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj