Rekrutacja RODO

Konkursy

Jagielloński Turniej Matematyczny - edycja II

Szanowni Państwo,

zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie wszystkim zainteresowanym informacji o tegorocznej edycji Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego. Jest to trójetapowy konkurs skierowany do młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych (dwa pierwsze etapy odbywają się zdalnie). Najlepsi laureaci z klas maturalnych przyjęci zostaną na kierunek matematyka lub matematyka komputerowa na Uniwersytecie Jagiellońskim (zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie: https://jtm.matinf.uj.edu.pl/index.php?which=regulamin).

Terminarz Turnieju, bliższe informacje oraz zadania i zdjęcia z poprzedniej edycji można znaleźć pod adresem https://jtm.matinf.uj.edu.pl/.

Z wyrazami szacunku,
organizatorzy Jagiellońskiego Turnieju Matematycznego

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj