Rekrutacja

Konkursy

Konkurs informatyczny BÓBR 2017

Największy bezpłatny konkurs informatyczny w Polsce BÓBR 2017 już od 13 do 16 listopada!

Szanowni Administratorzy i Nauczyciele,

Mamy przyjemność poinformować, iż konkursy główne odbędą się w dniach 13-16 listopada. Każdego dnia, jedna z grup wiekowych, będzie miała okazję na rozwiązywanie zadań w czasie rzeczywistym - zmagania rozpoczynają się w samo południe!
Senior (szkoły ponadgimnazjalne) 13 listopada 2017 r.,
Junior (gimnazja i klasy VII SP) - 14 listopada 2017 r.,
Benjamin (szkoły podstawowe IV-VI) - 15 listopada 2017 r.,
Skrzat * (szkoły podstawowe I-III) - 16 listopada 2017 r.,
* Do zadań w kategorii Skrzat wprowadzono dodatkowo odczytywanie treści zadań przez lektora. Zaleca się więc, by w tym przypadku komputery i urządzenia mobilne wykorzystywane w Konkursie były wyposażone w słuchawki. Liczba zadań w kategorii Skrzat została zmniejszona do 15.

Rejestracja do Konkursu Głównego rozpocznie się 29 X i skończy na godzinę przed danym etapem konkursu. Do tego momentu wszyscy chętni muszą być już zapisani do konkursu.

Jak wziąć udział? Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rejestracji! Pamiętajcie! Zgłoszenie szkoły do konkursu nie jest równoznaczne ze zgłoszeniem uczniów do konkursu! Pamiętaj żeby zgłosić uczniów do konkursu!

Instrukcja dołączenia do konkursów znajduje się na stronie domowej Bobra.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj