Rekrutacja

Konkursy

Konkurs Języka Angielskiego

Szanowni Nauczyciele!

Drodzy Uczniowie!

Instytut Humanistyczny Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w IV edycji Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych, która odbędzie się 20 marca 2018 r. w siedzibie Wydziału. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem J M Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i adresowany jest do uczniów klas I-III liceum ogólnokształcącego i liceum profilowanego oraz uczniów klas I-IV technikum.

Celem Konkursu jest popularyzacja języka angielskiego wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz wzmacnianie motywacji do nauki języka angielskiego poprzez rozwijanie umiejętności i zainteresowań uczniów (zaproszenie).

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu Języka Angielskiego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych(załącznik nr 1) oraz o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (załącznik nr 2) do dnia 12 marca 2018 r. na adres Instytutu Humanistycznego Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Schinzla 13a, 27-600 Sandomierz lub adres email: malgorzata.gorecka-smolinska@ujk.edu.pl

Z poważaniem,
Dr Małgorzata Górecka-Smolińska
Prodziekan ds. Studenckich
Wydziału Zamiejscowego w Sandomierzu
Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
tel. 15 644 60 06 wew. 121; 531 472 100

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj