Rekrutacja RODO

Konkursy

„Konkurs Wiedzy Ekonomicznej”

Szanowni Państwo,

Zachęcamy serdecznie do udziału Państwa uczniów w konkursie „Konkurs Wiedzy Ekonomicznej” organizowanym przez młodzież Akademii Młodzieżowej działającej w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Jest on adresowany do wszystkich uczniów klas podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w wieku 13-19 lat. Celem konkursu jest wzrost wiedzy ekonomicznej wśród uczniów, propagowanie innowacyjnych metod edukacyjnych oraz zmiana nastawienia do nauki ekonomii i przedsiębiorczości.

Zasady konkursu:

• Konkurs polega na rozwiązaniu 12 zagadek ekonomicznych zawartych w krótkich filmach nagranych przez młodzież z Akademii Młodzieżowej.

• Filmy będą publikowane na funpage’u Akademii Młodzieżowej na Facebooku oraz na kanale Telewizji Akademii Młodzieżowej na Youtube co dwa dni. Pierwszy z nich pojawi się 1 października 2018 r. o godz. 20.00., ostatni 23 października 2018 r. o godz. 20.00.

• Wygrywa ten, kto w najkrótszym czasie dobrze rozwiąże wszystkie zagadki filmowe.

• Do wygrania 3 nagrody w postaci kart podarunkowych do wykorzystania na materiały edukacyjne w sklepach sieci Empik

1 nagroda o wartości 700 zł
2 nagroda o wartości 500 zł
3 nagroda o wartości 300 zł

Proponowany przez nas konkurs ekonomiczny to ciekawa propozycja dla Państwa uczniów. Zachęcamy, a jednocześnie prosimy o zachęcenie uczniów do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc.

Więcej szczegółów mogą dowiedzieć się Państwo na stronie internetowej

www.konkurs.akademiamlodziezowa.pl

oraz dzwoniąc pod numer tel. 512 440 046.

Kinga Ozga
Akademia Młodzieżowa
ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin
email: akademia@fsd.lublin.pl
tel: 512 440 046

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj