Rekrutacja

Konkursy

LIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Szanowni Państwo!

W roku szkolnym 2017/2018 PKO Bank Polski po raz kolejny jest partnerem ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Temat zmienny LIX Olimpiady to Demokracja – istota, idee, cele i ich realizacja. PKO Bank Polski zgodnie z tradycją uruchomił aplikację na portalu Bankomania ( https://bankomania.pkobp.pl/bankokonkursy/olimpiada-wiedzy/ ), która umożliwia trening przed akademicką Olimpiadą. Korzystać z aplikacji mogą jednak wszyscy. Uczestnicy z najlepszymi wynikami zdobędą również atrakcyjne nagrody dla siebie, a także zawalczą o nagrody dla swoich szkół.

W tym roku PKO Bank Polski rozda aż 90 nagród indywidualnych oraz 6 nagród dla szkół. Na uczniów czekają nagrody tygodniowe – głośniki mobilne JBL Flip4 oraz dzienne bony do sieci sklepów Empik. Wszyscy gracze będą mogli również wskazać w aplikacji zaprzyjaźnioną szkołę, na której rzecz będą zdobywali punkty. Placówka Oświatowa, która zgromadzi ich w ten sposób najwięcej otrzyma Nagrodę Szkolną Pierwszego Stopnia - tablicę interaktywną Newline TRUBOARD R3 – 800 R3 – 800 AT o wartości 3 000 zł. W oparciu o ten sam ranking przyznane zostaną także dwie Szkolne Nagrody Pocieszenia, czyli bony do sieci sklepów Empik o wartości 500 zł każda.

Link do konkursu znajdą Państwo TUTAJ ( https://bankomania.pkobp.pl/bankokonkursy/olimpiada-wiedzy/ )

Zapraszamy do udziału!
Zespół PKO Banku Polskiego

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj