Rekrutacja

Konkursy

Ogólnopolski konkurs plastyczny i literacki

Po raz czwarty w historii Lublina i parafii św. Mikołaja w dniach 6-9 grudnia odbędzie się rozszerzony w nowej formule Odpust Św. Mikołaja.

Przez nasz odpust będziemy kreować i przybliżać postać Św. Mikołaja, jako patrona dzieci i młodzieży. Pragniemy odkomercjalizować sylwetkę i postać Świętego. Pokazać, szczególnie dzieciom i młodzieży, postać Świętego Mikołaja, jako kapłana, biskupa, świętego pedagoga i wychowawcy. Przybliżając sylwetkę Świętego Pedagoga, chcemy prosić o wstawiennictwo w dobrym wychowaniu dzieci i młodzieży.

W ramach tego przedsięwzięcia, w Roku Św. Brata Alberta, ogłosiliśmy dwa ogólnopolskie konkursy: literacki i plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Być dobrym Jak chleb – Św. Mikołaj
i Św. Brat Albert Chmielowski w oczach dzieci i młodzieży”
.

W załączniku regulaminy konkursów plastycznego / literackiego oraz karty zgłoszenia do konkursów plastycznego / literackiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nich udziału.

Z wyrazami szacunku,
Ks. Piotr Kawałko,
Proboszcz Parafii Św. Mikołaja w Lublinie

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj