Rekrutacja

Konkursy

Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

Zapraszamy do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

Instytut Nowych Technologii w Łodzi oraz Społeczna Akademia Nauk mają zaszczyt zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach, której głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej gospodarki i biznesu wśród młodych ludzi. Olimpiada zorganizowana pod Patronatem Ministra Edukacji Narodowej jest przeznaczona dla młodzieży szkół średnich z całej Polski. Program merytoryczny Olimpiady jest zgodny z podstawą programową kształcenia ogólnego i kształcenia w zawodach (dotyczy Podstawy programowej kształcenia w zawodzie: technik ekonomista, technik handlowiec, technik organizacji reklamy, technik rachunkowości). Podczas 3 etapów konkursu, uczniowie szkół średnich będą walczyć o cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Z dumą przypominamy, że podczas I edycji Olimpiady, aż 16 uczniów uzyskało tytuł laureata, zaś 17 finalisty.

Zachęcamy już dziś do wzięcia udziału w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach. Pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach odbędzie się z końcem lutego 2018 roku.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej http://olimpiada.org.pl. Poniżej przesyłamy harmonogram Olimpiady oraz formularz zgłoszeniowy dla szkół. Skan wypełnionego formularza prosimy przesłać na adres info@olimpiada.org.pl.

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj