Rekrutacja

Konkursy

Olimpiada Wiedzy o Mediach

Szanowni Państwo,

Informuję o przedłużeniu terminu rejestracji uczestników Olimpiady Wiedzy o Mediach. Termin został przedłużony do 27.10.2017 roku.

Olimpiada jest szansą dla uczniów na jeden z 48 indeksów na kierunek Dziennikarstwo na 16 uczelniach, prestiżowe staże i nagrody rzeczowe. Po raz kolejny współorganizatorem Olimpiady jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, dlatego, w imieniu uczelni, serdecznie zapraszam uczniów Państwa Szkoły do wzięcia udziału w Olimpiadzie.

Co trzeba zrobić?

Zarejestrować się za pomocą formularza internetowego do 27 października: http://owm.id.uw.edu.pl/rejestracja/ Napisać esej, stworzyć fotoreportaż lub fotokast na wybrany temat i wysłać do 14 listopada. Dostać się do etapu okręgowego i napisać test z wiedzy o mediach. Na podstawie wyniku zakwalifikować się do etapu centralnego i zdobyć indeks jeszcze przed maturą.

Po więcej informacji zapraszam na stronę Komitetu Centralnego: http://owm.id.uw.edu.pl

W razie pytań, proszę o kontakt ze mną, mailowo lub telefoniczny: 605650595

Z wyrazami szacunku,
Sekretarz Komitetu Okręgowego
Olimpiady Wiedzy o Mediach
Ewa Kuźniar

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj