Rekrutacja

Konkursy

Politechnika Krakowska – ogólnopolski konkurs

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam uczniów Państwa szkoły do udziału w dwóch ważnych wydarzeniach, które w najbliższym czasie organizuje Politechnika Krakowska – ogólnopolskim konkursie „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz” oraz w Dniu Otwartym.

Konkurs „Tadeusz Kościuszko – inżynier i żołnierz” jest doskonałą okazją, by przybliżyć współczesnej młodzieży sylwetkę Tadeusza Kościuszki – bohatera, głosiciela idei równości i tolerancji, a także wybitnego inżyniera. Konkurs odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy – test wiedzy online – zaplanowany jest na 23 marca 2018 r. Aby wziąć udział w teście należy się zarejestrować do dnia 9 marca 2018 r. na specjalnej platformie konkursowej dostępnej pod adresem www.kosciuszko.pk.edu.pl. Na stronie tej znajdują się również: harmonogram konkursu, regulamin oraz wykaz literatury.

Drugi etap konkursu – Wielki Finał – odbędzie się 20 kwietnia 2018 r. na terenie Politechniki Krakowskiej. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, a troje najlepszych uczniów otrzyma dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na studia I stopnia na Politechnice Krakowskiej.

Dzień Otwarty Politechniki Krakowskiej odbędzie się 22 marca 2018 r. Dla maturzystów przygotowaliśmy informacje o zasadach rekrutacji i możliwościach, jakie dają studia na Politechnice Krakowskiej. Ponadto, nasi goście będą mogli zwiedzić laboratoria i sale wykładowe, a także spotkać się ze studentami i wykładowcami naszej uczelni. Szczegółowy program wydarzenia pojawi się wkrótce na stronie internetowej Politechniki – www.pk.edu.pl.

Wszelkie pytania na temat konkursu oraz Dnia Otwartego proszę kierować do Działu Promocji Politechniki Krakowskiej: tel. 12 628 20 65, promocja@pk.edu.pl. W sprawie konkursu mogą Państwo pisać także na adres kosciuszko@pk.edu.pl.

Z wyrazami szacunku,
Elżbieta Niechciałowa
Kierownik Działu Promocji
Politechnika Krakowska
tel. 12 628 20 65, 12 628 20 66

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj