Rekrutacja RODO

Konkursy

Poszukiwacze skarbu Jana Pawła II 2018

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w projekcie Poszukiwacze skarbu Jana Pawła II. Jest to druga edycja projektu, który w głównej mierze ma sprzyjać rozwojowi kompetencji nauczycieli i uczniów w obrębie edukacji kulturalnej. Projekt skierowany jest do szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Uczestnicy, w okresie od 21.09.2018 r. do 09.12.2018 r. będą spotykać się w formie weekendowych zjazdów w Warszawie oraz wizyty studyjnej w Wadowicach, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowie. Ponadto w rezultacie odbytego programu edukacyjnego uczestnicy będą realizować autorskie wydarzenia kulturalne skierowane do swojego najbliższego otoczenia: szkoły, osiedla, dzielnicy czy miasta.

Udział w projekcie jest bezpłatny, jedynym kosztem dla uczestników jest pokrycie kosztów dojazdu na zjazdy. Na zgłoszenia zespołów: nauczyciel + dwóch uczniów, czekamy do 12 września 2018 roku.

Zaproszenie do udziału w projekcie skierował do Państwa również dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II, a znaleźć je można tutaj.

Więcej szczegółów dotyczących projektu, Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie internetowej: www.centrumjp2.pl/poszukiwacze-skarbu-jana-pawla-ii/.

Z poważaniem,
Maria Jankowska
kierownik działu stypendialno-edukacyjnego
mjankowska@centrumjp2.pl
+48 731 303 648
+48 22 826 42 22

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj