Rekrutacja RODO

Konkursy

V edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach

Szanowni Państwo,

Już niebawem rusza V edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach – szansa dla uczniów na jeden z 48 indeksów na kierunek Dziennikarstwo na 16 uczelniach oraz nagrody rzeczowe. Po raz kolejny współorganizatorem Olimpiady jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, dlatego, w imieniu uczelni, serdecznie zapraszam uczniów Państwa Szkoły do wzięcia udziału w Olimpiadzie.

Co trzeba zrobić?

Zarejestrować się za pomocą formularza internetowego do 12 października 2018: http://owm.edu.pl/rejestracja/ Napisać esej, stworzyć film, fotoreportaż lub fotokast na wybrany temat i wysłać do 09 listopada 2018. Dostać się do etapu okręgowego i napisać test z wiedzy o mediach. Na podstawie wyniku zakwalifikować się do etapu centralnego i zdobyć indeks jeszcze przed maturą. Po więcej informacji zapraszam na stronę Komitetu Centralnego: http://owm.edu.pl/

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,
Ewa Kuźniar
Sekretarz Komitetu Okręgowego
Olimpiady Wiedzy o Mediach
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
ul. Sucharskiego 2
17 866 1297
kom. 605650595

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj