Rekrutacja

Konkursy

V Konkurs Recytatorski

Szanowni Państwo,

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego, Sekcja Literaturoznawców Koła Naukowego Polonistów oraz Sekcja Studiów Międzynarodowych zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w V Konkursie Recytatorskim „Fantastycznie lutnia nastrojona”, który odbędzie się 19 kwietnia 2018 roku w ramach XI Tygodnia Polonistów.

Konkurs zorganizowany został z myślą o młodych ludziach pragnących rozwijać swoje umiejętności recytatorskie i rywalizować z rówieśnikami oraz studentami.

Informacje o konkursie (formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem)znajdą Państwo na stronie Instytutu Filologii Polskiej pod adresem: http://ifp.univ.rzeszow.pl/.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: tydzienpolonistow@univ.rzeszow.pl

Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja, Pracownicy oraz Studenci Instytutu Filologii Polskiej

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj