Rekrutacja

Konkursy

VI Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

Szanowni Państwo

Już po raz szósty mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w naszej Olimpiadzie. Zdaje sobie sprawę jak wiele wysiłku wkładacie Państwo w przygotowania uczniów i każdy ich start w Olimpiadach. Wierzę jednak, że tak jak w ubiegłym roku będziemy cieszyć się wysokim zainteresowaniem naszymi zawodami a Wasi uczniowie stworzą rywalizację na najwyższym poziomie.

Rozpoczęliśmy już elektroniczną rejestrację uczniów, gdzie zachowane Państwa dane z VI OPiZ nieco ułatwią ten proces. W przypadku ucznia wymagane jest imię i nazwisko oraz klasa. Program daje możliwość rejestracji więcej niż jednej szkoły przez Opiekuna (przy rejestracji wpisujemy jedną szkołę, a potem w panelu po zalogowaniu można dodać kolejne).

Eliminacje szkolne odbędą się 12 grudnia i jak zawsze nie będziemy obciążali Państwa sprawdzaniem prac. Zawody Okręgowe zaplanowaliśmy (9 marca) w sześciu okręgach z możliwością ich powiększenia jeśli będzie taka potrzeba. Finał odbędzie się 20 kwietnia na WZ PCz w Częstochowie i w tym samym dniu ogłosimy wyniki rywalizacji.

Pozyskujemy ciągle nowych sponsorów aby nagrodami częściowo zrekompensować Państwa ciężką pracę. W tym roku nagrodzimy aż pięć szkół w kategorii „Przedsiębiorcza szkoła a nagrody rzeczowe otrzymają także dwoje Opiekunów. Mamy także laptop dla zwycięzcy VI OPiZ. Prowadzę także rozmowy z wiodącymi uczelniami ekonomicznymi i prawdopodobnie będą indeksy dla najlepszych na UE we Wrocławiu.

Olimpiadzie towarzyszyć będą interesujące eventy z cyklu „Ludzie sukcesu biznesowego”.

W przypadku pytań proszę o maile na olimpiada@wz.pcz.pl (nowy adres) a także zapraszam do kontaktów telefonicznych (34 325 03 76). Będę miał także dyżury w każdą środę w godz.14-15 pod nr. 34 325 03 56.

Zapisy potrwają do końca października.

Wszelkie szczegóły (regulamin i druk - zgoda rodzica) dostępne na stronie Olimpiady http://www.olimpiada.wz.pcz.pl.

Serdecznie zapraszam
dr Andrzej Brzeziński
Przewodniczący Olimpiady

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj