Rekrutacja RODO

Konkursy

VII Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Edukacyjnej G5 - Organizatora VII Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich serdecznie zapraszam Uczniów i Nauczycieli Państwa Szkoły do wzięcia udziału w dorocznym, ogólnopolskim święcie debatowania, które po raz kolejny odbędzie się w marcu tego roku, w Poznaniu.

Zapisy dla Szkół na tegoroczne Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich rozpoczną się w najbliższy czwartek, 6 grudnia 2018 r. o godz. 18.00.

Zachęcam do zapoznania się z załącznikami:
regulaminem uczestnictwa,
formularzem.

Aby zarejestrować Szkołę do udziału w Mistrzostwach niezbędne jest podanie danych do faktury, uzupełnienie składów grup imionami i nazwiskami uczniów oraz ich numerami legitymacji.

Prosimy więc o przygotowanie tych danych przed przystąpieniem do rejestracji.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z osobami wskazanymi na stronie internetowej: kontakt@feg5.pl

Do zobaczenia w Poznaniu!

Z poważaniem
Zofia Branicka
Sekretariat MPDO2019

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj