Rekrutacja

Konkursy

XIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Drodzy Opiekunowie zawodników Olimpiady Przedsiębiorczości,

jest nam miło poinformować o trwającym naborze do kolejnej, XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, której tematem przewodnim jest „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia”.

Jak co roku także tym razem serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do wzięcia udziału w zawodach.

Na zawodników czekają indeksy SGH oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Z satysfakcją przypominamy też, że wyniki Olimpiady uwzględniane są w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przygotowywanym wspólnie przez redakcję „Rzeczpospolitej” i wydawnictwo Perspektywy.

Zapisy

Zapisy do tegorocznej edycji Olimpiady trwają do 31 października.

Zgłoszenia uczniów do udziału w Olimpiadzie należy dokonać za pomocą formularza zgłoszenia dostępnego w Panelu Komisji Szkolnych na stronie Olimpiady Przedsiębiorczości.

Zasady zapisów dostępne są zarówno w Panelu, jak i w zakładce na stronie, pod linkiem - http://www.olimpiada.edu.pl/strona/60/p/Zasady_zapisow.

Program i literatura

Program oraz literatura tegorocznej edycji Olimpiady dostępna jest na pod linkiem - http://www.olimpiada.edu.pl/strona/59/p/Program_i_literatura

Materiały edukacyjne

Jak co roku, na naszej stronie publikujemy materiały edukacyjne, w tym testy z poprzednich edycji Olimpiady, w kilku formach - do druku, jako testy interaktywne, a także dostępne w formie popularnej wśród młodzieży „apki na komórkę”.

Zachęcamy także do korzystania także z zasobów platformy edukacyjnej. Opublikowaliśmy już materiały dotyczące tegorocznego hasła zmiennego, tj. „Sukces w biznesie – ludzie, wizerunek, strategia”.

W tym roku, dostęp do materiałów edukacyjnych jest jeszcze prostszy. Na naszej nowej stronie materiały umieściliśmy w dedykowanej sekcji strony głównej pt. „Zdobywaj wiedzę”.

Zapraszamy także do lektury publikacji podsumowującej XII edycję Olimpiady.

Upowszechnianie i promocji Olimpiady

Będzie nam niezwykle miło, gdybyście zechcieli Państwo upowszechnić wśród uczniów, za pośrednictwem strony internetowej oraz profili szkoły na portalach społecznościowych informacje dotyczące Olimpiady Przedsiębiorczości. Pod poniższymi linkami znajdują się grafiki do wykorzystania: plakat XIII edycji Olimpiady oraz infografika, która w przystępny, graficzny sposób przybliża przebieg zawodów.

Plakat:
- pdf - http://www.olimpiada.edu.pl/files/broszury_i_plakaty/olimpiada13b_plakat_druk.pdf
- png - http://www.olimpiada.edu.pl/files/broszury_i_plakaty/plakat_olimpiada_13_1.png

Infografika:
- pdf - http://www.olimpiada.edu.pl/files/infografiki/OP13_infografika.pdf
- jpg - http://www.olimpiada.edu.pl/files/infografiki/OP13_infografika.jpg

Nowe projekty towarzyszące

W tym roku, pilotażowo uruchamiamy projekty towarzyszące wspierające uczniów z mniejszych ośrodków miejskich oraz wspierające opiekunów merytorycznych w przygotowaniach uczniów do zawodów.

Zachęcamy do zapoznania się z ideą projektów:
- „Innowatorium. Tydzień Przedsiębiorczości”
- „Praktyk biznesu”
- „Mentoship Academy”

Kontakt

W przypadku pytań zapraszamy Państwa do kontaktu z biurem Olimpiady: tel. 22 564-97-25, biuro@olimpiada.edu.pl. Serdecznie zapraszamy Państwa oraz Państwa uczniów do udziału w zawodach – eliminacje szkolne już 7 grudnia br.

Życzymy powodzenia!
Z pozdrowieniami,
Organizatorzy Olimpiady Przedsiębiorczości

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj