Rekrutacja RODO

Konkursy

XLV Edycja Olimpiady Geograficznej

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przekazuję w załączeniu informator XLV Olimpiady Geograficznej. Mam nadzieję, że uczniowie Państwa szkoły wezmą udział w tegorocznej, szczególnej edycji, gdyż rozpoczynającej się w roku 2018, w trakcie obchodów Roku Polskiej Geografii oraz stulecia Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Najlepsi Młodzi Geografowie walczyć będą nie tylko o laury na arenie krajowej, ale również o szansę reprezentowania Polski na XVI Międzynarodowej Olimpiadzie Geograficznej w Hong Kongu.

Termin zgłoszeń do udziału w Olimpiadzie mija 30 września 2018 r. Szczegółowe informacje znajdują się natomiast w Informatorze oraz na naszej stronie internetowej www.olimpiadageograficzna.edu.pl. Bliższych informacji nt. uczestnictwa w Olimpiadzie udzielają Sekretarze właściwych terytorialnie Komitetów Okręgowych.

Ponadto, zachęcamy do pobrania i wydrukowania plakatu promującego XLV OG, dostępnego w wysokiej rozdzielczości pod adresem: http://www.olimpiadageograficzna.edu.pl/wp-content/uploads/2018/06/XLV_OG_plakat.pdf

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z wydaną z okazji 100-lecia PTG publikacją "Olimpiada Geograficzna 1974-2007", które podsumowuje dotychczasową historię Olimpiady. Publikacja w wersji elektronicznej dostępna jest pod adresem: http://www.olimpiadageograficzna.edu.pl/olimpiada-geograficzna-1974-2017/

Z geograficznym pozdrowieniem,

Tomasz Sawicki
Koordynator Olimpiady Geograficznej

Komitet Główny Olimpiady Geograficznej
ul. Podbipięty 2, 02-732 Warszawa
e-mail: biuro@olimpiadageograficzna.edu.pl

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj