Rekrutacja RODO

Koncert z okazji Zjazdu Absolwentów - obejrzyj video!

W miniony weekend odbył się w naszym "Koperniku" Zjazd Absolwentów, zorganizowany w 110 rocznicę założenia szkoły. Była to niezwykle wzruszająca i pod każdym względem perfekcyjnie przygotowana impreza, w której wzięło udział bardzo wielu byłych uczniów naszej szkoły. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy również klimatyczny koncert. Był to koncert niezwykły, bo po raz pierwszy wzięli w nim udział nie tylko obecni uczniowie "Kopernika", ale i liczne grono absolwentów naszej szkoły. Widzowie byli zachwyceni rozmachem i jakością tego przedsięwzięcia, a pochwałom płynącym pod adresem szkoły i uczniów, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości nie było końca. My, webmasterzy szkolnej strony internetowej, podjęliśmy się oczywiście udokumentowania tego wydarzenia. Nasi szkolni fotomakerzy przygotowali bardzo obszerną fotorelację ze zjazdu, którą błyskawicznie opublikowaliśmy na naszej stronie, natomiast redaktor naczelny naszej szkolnej gazety SGI Lesser, zadbał o zarejestrowania tego koncertu w wersji video. I to dzięki jego wysiłkowi możemy dziś zaprosić wszystkich uczniów, absolwentów i sympatyków naszej szkoły do obejrzenia tego koncertu. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądał koncert, kto zaprezentował się na scenie i jak bawili się absolwenci, to zapraszamy do obejrzenia naszej relacji filmowej, którą zamieściliśmy przed chwilą w dziale Dla Absolwentów. Życzymy wielu wrażeń! Niech odżyją wspomnienia!
Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj