Rekrutacja RODO

Dzień Otwarty w "Koperniku" już wkrótce - zapraszamy!

Drodzy gimnazjaliści i ósmoklasiści, z myślą o Was organizujemy 21 marca od godz. 8.00 Dzień Otwarty w naszym "Koperniku", na który chcielibyśmy Was już dziś serdecznie zaprosić. Tego dnia czekać będzie na Was w naszej szkole wiele atrakcji i będziecie mieli okazję naocznie przekonać się, czy warto tu kontynuować swoją edukację. Pokażemy wam nasze osiągnięcia, projekty międzynarodowe, które realizujemy i zapoznamy Was także z naszą ofertą edukacyjną oraz zasadami rekrutacji. Zapraszamy!

Uczniów ósmych klas szkół podstawowych zapraszamy najpierw na godz. 9.00 do Tarnobrzeskiego Domu Kultury na specjalnie na tę okoliczność przygotowany koncert, a po koncercie (około godz. 11.00) z przyjemnością spotkamy się z wami w murach naszej szkoły.

Uczniów trzecich klas gimnazjów zapraszamy natomiast najpierw do naszej szkoły (od godz. 8.00), a następnie do Tarnobrzeskiego Domu Kultury, gdzie o godz. 12.00 zagramy również dla Was przygotowywany przez nas koncert.
Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj