Rekrutacja

Maciek Grabski mistrzem makroregionu!

28 kwietnia w Padwi Narodowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kumite, których organizatorem był Tarnobrzeski Klub Karate. W turnieju tym wystąpiło 230 zawodniczek i zawodników z 14 klubów, w tym trzy osoby z naszego "Kopernika": Maciej Grabski (2a), Dawid Chara (3b) i Aleksandra Mystek (2f). Z trójki karateków reprezentującej tarnobrzeski klub i naszą szkołę najlepiej spisał się tym razem Maciek Grabski, który zwyciężył bezapelacyjnie w kategorii Junior starszy. W tej samej kategorii wśród dziewcząt 4 miejsce zajęła Ola Mystek, a Dawid Chara zajął również czwarte miejsce ale w kategorii Młodzieżowiec. Gratulujemy całej trójce kolejnego udanego startu!