Rekrutacja RODO

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 - informacja

Dyrektor szkoły informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca (środa) o godz. 8.00 na placu szkolnym, gdzie zgodnie z tradycją wręczone zostaną pamiątkowe nagrody tym, którzy wyróżnili się w mijającym roku szkolnym wynikami i postawą. Po tym spotkaniu uczniowie proszeni są o przejście do swoich klasopracowni na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami, podczas których wręczone im zostaną świadectwa.
Zainteresowanych informujemy, że uroczysta msza święta na zakończenie roku szkolnego odprawiona zostanie we wtorek (18 czerwca) w kościele oo. Dominikanów o godz. 12.00.
Dyrektor szkoły prosi również uczniów wszystkich klas o zabrania do końca bieżącego tygodnia wszystkich swoich rzeczy z szatni klasowych.
Powrót
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj