Rekrutacja RODO

Dobry początek

Pokazowy mecz tenisa stołowego w iście mistrzowskim stylu rozegrany został w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnobrzegu. Po przeciwnych stronach stołu stanęli absolwenci tarnobrzeskiego ogólniaka, byli mistrzowie Polski Ewa Poźniak i Andrzej Jakubowicz.

Spotkanie odbyło się z inicjatywy samych mistrzów, z czego cieszy się dyrektor liceum Dariusz Bożek. Kontakty z naszymi absolwentami są niezwykle istotną rzeczą - powiedział SZTAFECIE - Mury tej szkoły opuściło wiele wspaniałych osób, które teraz nie tylko mogą, ile chcą coś dla niej zrobić. Dwójka absolwentów goszczących 4 stycznia w liceum, popisała sie grą na naprawde wysokim poziomie. Swych umiejętności posługiwania się rakietą tenisową mogli take popróbować uczniowie bacznie obserwujący zmagania mistrzów.Jednak niewielu było chętnych, by zmierzyć sie z Jakubowiczem. Z takiej możliwości skorzystał dyrektor "Kopernika" Dariusz Bożek oraz nauczycielka wychowania fizycznego Alicja Kopecka. Trzeba przyznać, iż wypadli całkiem nieźle. W piątkowym spotkaniu uczestniczył także pierwszy trener Andrzeja Jakubowicza, Janusz Malarz, który również nie odmówił sobie udziału w konfrontacji z mistrzem.

Andrzej Jakubowicz zapowiedział, że gdy tylko będzie w Tarnobrzegu, zawsze chętnie odwiedzi szkołę, w której spędził młodzieńcze lata, i w której jego tata był dyrektorem. Być może uda się zorganizować jakiś większy mecz naszych absolwentów - zdradził nam Dariusz Bożek-liczę, że to spotkanie, to tylko dobry poczatek czegoś większego.

dnia: , autor: Jory, źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj