Rekrutacja RODO

Doświadczenia dla kandydatów

Liceum otworzyło Drzwi

Tłumy gimnazjalistów odwiedziły w piątek Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika w Tarnobrzegu. Od godz. 9.30 "ogólniak" otworzył swoje drzwi przed przyszłymi kandydatami na licealistów. W wielu salach odbyły się pokazy dla przyszłych uczniów liceum. Duże zainteresowanie towarzyszyło doświadczeniom w pracowni chemicznej, które przeprowadzały dla młodszych kolegów uczennice trzeciej klasy liceum pod czujnym okiem nauczycielki Zofii Sroki.

Ciekawie było też w sali od fizyki, gdzie Aleksandra Krzemień prezentowała gwiazdozbiory i widmo światła białego. Gimnazjalistom podobał się też, przygotowany pod kierunkiem Beaty Dul, pokaz po angielsku pt. "Spice Girls". -Bardzo interesująco prezentuje się ta szkoła. Zastanawiam się, gdzie kontynuować naukę po skończeniu gimnazjum. Być może zdecyduję się właśnie na tarnobrzeskie liceum - mówiła Ania ze Skopania, która przyjechała na "dni otwarte" do tarnobrzeskiego " Kopernika".

Po obejrzeniu szkoły gimnazjaliści zostali zaproszeni na koncert galowy X Przeglądu Szkolnych Talentów, przygotowany przez licealistów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika. Odbył się on w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

dnia: , autor: , źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj