Rekrutacja RODO

Historia nie tylko dla historyków

Tarnobrzeg. Tarnobrzeska Biblioteka Pedagogiczna wspólnie z rzeszowskim oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej była organizatorem seminarium poświęconego tematyce zbrodni komunistycznych w nauczaniu historii. Spotkanie, które odbyło się w środę (13 bm.) w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej przy ul. Wyspiańskiego 2, adresowane było do nauczycieli historii, wiedzy o społeczeństwie i języka polskiego, którzy pracują w szkołach średnich.Seminarium poprzedzone zostało lekcją pokazową zatytułowaną "Hieronim Dekutowski - sylwetka cichociemnego". Odbyła się ono w LO im. M. Kopernika i poprowadzona została przez historyka Dariusza Bożka. Następnie uczestnicy konferencji udali się do siedziby BP, gdzie o godz. 10.15 rozpoczęły się wykłady.

Impreza organizowana jest we współpracy z tarnobrzeskim oddziałem Podkarpackiego Ośrodka Doskonalenia Zawodowego, Miejskiej Biblioteki Publicznej i LO im. M. Kopernika. Honorowy patronat nad seminarium objał Jan Dziubiński, prezydent Tarnobrzega.

dnia: , autor: , źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj