Rekrutacja RODO

Komputerowe mózgi

Mielczanie i tarnobrzeżanie najlepsi w województwie

Uczniowie z Mielca i Tarnobrzega wygrali VII Wojewódzkie Zawody Młodzieży Szkolnej w obsłudze komputera.Odbyły się one w sobotę w Lubaczowie.

Organizatorem imprezy był Zarząd Wojewódzki Ligi Obrony Kraju w Rzeszowie.Rywalizowały drużyny dwuosobowe. Zawodnikami jednej dwójki byli uczniowie gimnazjum, drugiej zaś szkoły średniej.-Poziom zawodów z roku na rok jest coraz wyższy.Do rywalizacji przystąpili ubiegłoroczni zwycięzcy, którzy teraz zostali pokonani-mówi Jerzy Salamucha, dyrektor biura wojewódzkiego LOK. Każdy z zawodników przeszedł wcześniej eliminacje na szczeblu powiatowym.

Na szczeblu wojewódzkim wśród zespołow ze szkół średnich najlepsi okazali się tarnobrzeżanie: Maciej Grela z Liceum Ogólnokształcącego im. M Kopernika oraz Stanisław Gurgacz z liceum w Zespole Szkół im.S.Staszica. Zwycięzcy otrzymali akcesoria komputerowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie i Zarząd Wojewódzki LOK. Najlepsi zakwalifikowali się do ogólnopolskiego etapu konkursu, który odbędzie się w dniach 22-23 marca w Skierniewicach.

Uczniowie z Podkarpacia już pięć razy z rzędu wygrywali ogólnopolskie zawody.Mamy nadzieję,że i tym razem przyjadą z pucharem-mówi Jerzy Salamucha.

dnia: , autor: , źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj