Rekrutacja RODO

Piraci w "Koperniku"

Koledzy ze starszych klas przywitali pierwszaków szminkami

342 pierwszoklasistów, uczniów tarnobrzeskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kopernika, w czwartkowe popołudnie miało swoje święto. Po oficjalnym pasowaniu na uczniów tej placówki, nowicjusze przeszli "chrzest", a wszystko to za zezwoleniem i pełną aprobatą grona pedagogicznego. Młodzi ludzie przysięgali uczyć się wytrwale i dobrze reprezentować swoją szkołę.

- Liczymy, że lata spędzone w naszej szkole, kiedyś wspominać będziecie z nostalgią. Witamy was serdecznie w murach naszej szkoły - powiedział Dariusz Bożek, dyrektor placówki.

Przed pierwszoklasistami zaprezentowała się później orkiestra dęta "Siarkopolu", która jako jedyna bezboleśnie przetrwała upadek przemysłu siarkowego. Po koncercie swój własny "chrzest" dla pierwszaków przygotowali starsi koledzy. Wcielili się w krwiożerczych piratów i opanowali salę gimnastyczną. Nowi uczniowie poddawani byli "torturom". Na zakończenie pasowania wystąpił zespół rockowy działający w szkole.

dnia: , autor: /ram/, źródło:
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj