Rekrutacja

Koncert Galowy XXIV Szkolnego Przeglądu Talentów - scenariusz

Koncert Galowy XXIV Szkolnego Przeglądu Talentów
Tarnobrzeski Dom Kultury
21.03.2016r.
godz. 12.00
(próba generalna godz. 8.30)

  • Powitanie - wystąpienie dyrektora szkoły - wręczenie nagród laureatom
  • Anna Madej 2b, Anna Zygmunt 2a, Wiktoria Kryj 3h - "Nie ma jak w Koperniku" (Wojciech Kopeć - fortepian)
  • Aneta Chmielowiec 1f - "Boję się" - Magdalena Wasylik (Anna Zygmunt 2a i Michał Pająk 2a - taniec)
  • TĘCZOWE ŚLIMAKI - „Barbie girl” - Aqua / Skaza
  • Milena Glica 1d & Hubert Wdowiak 2a – taniec towarzyski
  • Przemysław Saja 2c - Breakdance
  • Wojciech Kopeć 2a (fortepian) & Karol Widuch 1a (akordeon) – „Libertango” – Astor Piazzola (Milena Glica 1d & Hubert Wdowiak 2a – taniec )
  • Natalia Zych 1c – „Style” - Taylor Swift
  • Kinga Bis 2d – "Dear you" - Yuzuki
  • PYTOSZ SIE – „Highway to hell” – AC/DC
  • LOS TODOS – „This Love” – Maroon 5
  • Wiktoria Kryj 3h - "The Power of Love" - Jennifer Rush
  • Grzegorz Kaczak 3f (gitara) & Wojciech Reczek 3f (gitara) & Karol Widuch 1a (akordeon) - „Morskie opowieści” - szanta
  • 5 PO TRZECIEJ - „Superstition” - Stevie Wonder
  • FRAM Oddział "Kopernik" - taniec nowoczesny
  • Anna Zygmunt 2a – „Ordinary Love” – John Legend (Wojciech Kopeć - fortepian)
  • Magdalena Pluta 2a - „Summer mashup” – Dorothy Clark
  • Sara Trubiłowicz 2g - „Speed” – Piramide
  • INTERJECTION – „Beat It” – Michael Jackson (zespół instrumentalny)
  • Wiktoria Gleń 2g - "Pani Lola" - Bronisław Maj (monodram)
  • Karol Widuch 1a (akordeon) & Łucja Pałkus 1a (wiolonczela) – „La Valse de Amelie” – Yann Teiersen
  • Anna Madej 2b – „Ain’t nobody” – Rufus and Chaka Khan (Maciej Musiał - klawisze, Yehor Netesov - gitara)
  • Karol Widuch 1a (akordeon) – "Toccata" – Victor Grushevsky
  • Aleksandra Pyszczek 2g - "Drwal" - Michał Witkowski (monodram)
  • Wojciech Kopeć 2a (fortepian) – „Marsz Turecki” W. A. Mozart (aranżacja własna)
  • 15 AST – „51” - TSA
  • LAJS - "Pokemon Theme" - Jason Paige


  • Koncert poprowadzą:

    Katarzyna Powierża (2e), Bartosz Kłoda (2d), Mateusz Bąska (2d) oraz Krzysztof Nowak (1c)




    Osoby zaangażowane w przygotowanie, przeprowadzenie i udokumentowanie koncertu


    Obsługa techniczna:


    Obsługa stołu mikserskiego i sceny:

    Jakub Bartyzel 1b, Mateusz Owoc 2c, Stanisław Mazur 2c i Bartosz Wychowałek 1b


    Obsługa fotograficzna:

    Paulina Zygmunt 2f oraz Oliwia Wilk 2f


    Nagranie koncertu (wersja audio):

    Jakub Bartyzel 1b


    Organizatorzy koncertu:


    Dorota Paruzel, Marzena Kuzara, Zbigniew Ryba, Andrzej Lipiec


Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj