Rekrutacja

Koncert Galowy XXV Szkolnego Przeglądu Talentów - scenariusz

Koncert Galowy XXV Szkolnego Przeglądu Talentów
Tarnobrzeski Dom Kultury
27.03.2017r.
godz. 12.00
(próba generalna godz. 8.30)


  • Anna Zygmunt 3a, Magdalena Lichota 3a, Dominika Dudek 1h, Sandra Mrówczyńska 1h - "Nie ma jak w Koperniku" (akompaniament Wojciech Kopeć - fortepian)
  • Powitanie - wystąpienie dyrektora szkoły - wręczenie nagród laureatom
  • Wojciech Kopeć 3a (fortepian), Zuzanna Trzaska 1f (skrzypce) - "Poranna Etiuda" - utwór własny
  • Sandra Mrówczyńska 1h - „Crazy” – Gnarls Barkley (akompaniament Michał Chmielowiec - gitara)
  • Wojciech Kopeć 3a (fortepian), Karol Widuch 2a (akordeon) - "Little story" - Janusz Wojtarowicz
  • Dominika Dudek 1h, Dorota Pięta 1h, Wiktoria Myśliwy 1f – „Wszystko czego dziś chcę” - Izabela Trojanowska
  • Dębianie z "Kopernika" - oberek i kujawiak (Marcel Kucharski 3c, Rafał Czachor 2b, Marzena Bieniek 2h, Martyna Miłaszewicz 2h, Ewa Burlikowska, Paweł Kubicki, Klaudia Miłaszewicz, Piotr Sudoł)
  • Weronika Kowalczuk 1b - “Byłam różą” - Kayah & Bregovic
  • Marcin Tomczyk 1b – „Why'd You Only Call Me When You're High?” – Arctic Monkeys
  • Marta Wesolińska 1a – hip hop z elementami dancehall
  • Anna Madej 3b - „Wilcza zamieć” - Anna Terpiłowska - piosenka z gry Wiedźmin III (akompaniament Maciej Musiał - fortepian)
  • Weronika Pietranis 1c – „Jealous” – Labrinth
  • Maciej Musiał 3c - „Nim wstanie dzień" - Krzysztof Komeda (wersja Leszek Możdżer)
  • Przemysław Saja 3c - taniec break dance
  • Wiktoria Gleń 3g - "Pani Lola" - Bronisław Maj (monodram)
  • Magdalena Pluta 3a (ukulele) - „Love Yourself” – Justin Bieber (akompaniament Justyna Micek - gitara)
  • Karol Widuch 2a (akordeon) - „Piosenka krokodyla Gieny” – Władimir Szaiński
  • Dominika Dudek 1h - „I Have Nothing” - Whitney Houston
  • FRAM Oddział "Kopernik" - taniec nowoczesny (Maria Kucwaj 2g, Patrycja Jankowska 3a, Agata Bąk 3a, Benita Kozieł 1a, Julia Chmielowiec 2a, Julia Świszcz 1d)
  • ZA PIĘĆ DWUNASTA - „Habits” - Tove Lo
  • Izabela Dąbek 1g - „Say You Won't Let Go” – James Arthur
  • Karol Widuch 2a (akordeon), Zuzanna Trzaska 1f (skrzypce) - „La noyee” - Yann Tiersen
  • BURN - „Wish you were here” - Pink Floyd (zespół instrumentalny)
  • ASTROMOLES - „Lipstick On The Glass” - Maanam
  • Dominika Pikus 2f, Kacper Kapuściak 3a - "All of me" - John Legend
  • Marcel Kucharski 3c, Mikołaj Duda 3c – „Astromix” - (mix utwórów - wersja instrumentalna)
  • RED CAMEL - „I Bet You Look Good on the Dancefloor” - Arctic Monkeys
  • Finał - „Bo jak nie my to kto?” - wszyscy wykonawcy


  • Koncert poprowadzą:

    Dominika Pikus (2f), Kacper Kapuściak (3a), Krzysztof Nowak (2c)




    Osoby zaangażowane w przygotowanie, przeprowadzenie i udokumentowanie koncertu


    Obsługa techniczna:


    Obsługa stołu mikserskiego i sceny:

    Jakub Bartyzel 2b i Bartosz Wychowałek 2a


    Obsługa fotograficzna:

    Paulina Zygmunt 3f, Witold Zięba 1a, Emilia Śledziona 1a


    Nagranie koncertu (wersja audio):

    Jakub Bartyzel 2b


    Organizatorzy koncertu:


    Dorota Paruzel, Marzena Kuzara, Zbigniew Ryba


Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj