Rekrutacja

Laureaci Konkursu w roku 2013

Laureaci Konkursu w roku 2013


Nagroda specjalna (Grand Prix) za całokształt osiągnięć artystycznych w liceum:


  • Julia Wójcik 3d - "Szyba" (piosenka z musicalu "Metro") - Edyta Górniak oraz „Tomaszów” - Ewa Demarczyk
  • Dominika Matusiak 3b - „Oh! Darling” - The Beatles oraz "Jak" - SDM
  • Michał Wojtaszek 3b - „Znów wędrujemy” - Grzegorz Turnau oraz "Piraci z Karaibów" (motyw z filmu) - Hans Zimmer
  • Marcin Godek 3g - „Hero” - kompozycja własna, "Zanim pójdę" - happysad oraz "Jadę do ciebie" - Małżeństwo z Rozsądku
  • Maciej Godek 3g - "Zanim pójdę" - happysad oraz "Jadę do ciebie" - Małżeństwo z Rozsądku

KONKURS MUZYCZNY

kategoria: Soliści


  • I miejsce - Karolina Pyza 1g - "Stop" - Sam Brown
  • I miejsce - Joanna Zasadni 2a - "Być kobietą" - Alicja Majewska
  • II miejsce - Przemysław Turbak 1d - „When you say nothing at all” – Ronan Keating
  • II miejsce - Dominika Żebracka 2a - „SOS” – Kalina Jędrusik
  • III miejsce - Maciej Tyniec 3b – „Use somebody” – Kings of Leon
  • III miejsce - Kacper Bajorski 2c – „Za mgłą” – KSU

Wyróżnienie

  • Karol Nowaczek 1d – “Let me entertain you” - Robbie Williams
  • Mateusz Korczak 1d – "Beatbox Mix" - kompozycja własna
  • Kludia Zygmunt 3a – „Sakura no ichiru” - Ikimono Gakari
  • Rafał Walski 2b – „Bez tytułu” - kompozycja własna

kategoria: Poezja śpiewana


Nagroda specjalna:

  • Ich Trzech (Marcin Godek 3g, Maciej Godek 3g, Sylwester Pałka) – „Jadę do ciebie” – Małżeństwo z Rozsądku
  • Michał Wojtaszek 3b – „Znów wędrujemy” – Grzegorz Turnau
  • Dominika Matusiak 3b – „Jak” – SDM
  • Julia Wójcik 3d – „Tomaszów” – Ewa Demarczyk

kategoria: Instrumentaliści


Nagroda specjalna:

  • Michał Wojtaszek 3b – „Piraci z Karaibów” – Hans Zimmer (fortepian)
  • Marcin Godek 3g – „Hero” – kompozycja własna (gitara)

  • III miejsce - Klaudia Tuszyńska 2a – "Asturias" – Isaac Albeniz (gitara)

kategoria: Zespoły


Nagroda specjalna:

  • CANTO – „Zanim pójdę” – happysad

  • I miejsce - PULLOVER – "Sweet Home Alabama" – Lynyrd Skynyrd
  • II miejsce - BASTARDS 73 – “Basket case” – Green Day
  • III miejsce - VICTIM OF SOLITUDE – "System" - kompozycja własna

KONKURS TANECZNY

kategoria: Taniec nowoczesny

  • I miejsce - Po Co Muza (grupa taneczna z klas 3f, 3g, 3h i 1c)

kategoria: Taniec z przyborami

  • I miejsce - Mażoretki (grupa taneczna z klas 2d i 2e)

kategoria: Teledysk sceniczny

  • I miejsce - Całki Mieczysława (męska grupa taneczna z klasy 1a)

KONKURS FOTOGRAFICZNY

  • I miejsce - Paulina Bakuła 1d
  • II miejsce - Oliwia Zielińska 2e
  • III miejsce - Agnieszka Wiater 3h

Wyróżnienie:

  • Joanna Serwon 1f

KONKURS PLASTYCZNY

  • I miejsce - Karolina Dobrowolska 2f
  • II miejsce - Anna Muciek 2f
  • III miejsce - Klaudia Łysoń 3a

KONKURS LITERACKI

kategoria: Wiersze

Wyróżnienie:

  • Małgorzata Biesiadecka 2e - "Katharsis"
  • Anna Kołton 3h - "Motyle"
  • Ewelina Błasiak 2c - "Odrodzenie"

KONKURS WIEDZY O PATRONIE I HISTORII SZKOŁY

  • I miejsce - Adrian Pałacki 1g
  • II miejsce - Karol Rębisz 1h
  • III miejsce - Marcin Rożek 1h

Wyróżnienie:

  • Martyna Zbyrad 1h

KONKURS NA TEKST PIOSENKI O SZKOLE

Wyróżnienie:

  • Anna Kołton 3h

KONKURS SCENEK TEATRALNYCH I KABARETOWYCH

  • Nagroda specjalna - za kolaż "Szpital psychiatryczny" - grupa teatralna z klasy 2e


Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj