Rekrutacja

Laureaci Konkursu w roku 2011

LAUREACI KONKURSU W ROKU 2011


Nagroda specjalna za całokształt osiągnięć artystycznych w liceum:


  • Agnieszka Woźniak 3a - "Idź swoją drogą" - Edyta Geppert
  • Katarzyna Osóbka 3f - "One moment in time" - Whitney Houston
  • Łukasz Sławiński 3a - "Dworzec" - Maryla Rodowicz
  • Krzysztof Wiączek 3d - "Powiedz tylko jedno" - Ivan Komarenko
  • Jacek Magda 3e - "I feel good" - James Brown

oraz


  • Łukasz Godek - 3b
  • Aleksandra Paruzel - 3a
  • Aleksandra Lewandowska - 3d
  • Paulina Zwolak - 3d

KONKURS MUZYCZNY

kategoria: Soliści


  • I miejsce - Daniel Zberaz 3d – „Tak, tak, to ja” – Obywatel GC
  • II miejsce - Dominika Matusiak 1b - „Tears in heaven” – Eric Clapton
  • III miejsce - Julia Wójcik 1d – „Slipped away” – Avril Lavigne
  • III miejsce - Katarzyna Dykas 1b – „Skin” – Alexz Johnson

Wyróżnienia:


  • Wojciech Tymicki 2g – „Beat box”
  • Anna Ostrowska – „I'm so excited" – The Pointer Sisters
  • Sylwia Zych 2f – „To, co mam” – Anna Jantar
  • Anna Kołton – „Będzie lepszy dzień” – piosenka z konkursu Wygraj Sukces

nagroda publiczności:


  • Krzysztof Wiączek 3d – „Powiedz tylko jedno” - Ivan Komarenko

kategoria: Poezja śpiewana


  • III miejsce - Mateusz Leć 3d – „Zbroja” – Jacek Kaczmarski

nagroda publiczności:


  • Agnieszka Woźniak 3a – „Idź swoją drogą” - Edyta Geppert

kategoria: Instrumentaliści:


  • I miejsce - Wojciech Grochola 2g – "Libertango" – Astor Piazzola
  • II miejsce - Marcin Godek 1g – “Drifting” – Andy Mckee
  • II miejsce - Piotr Drzewiński 3a – “Hallo Dolly” – Louis Armstrong
  • III miejsce - Michał Wojtaszek 1b – „Visita point” – Kai Rosenkranz

wyróżnienie:


  • Trio bez nazwy – "Champs Elyzees" – Joe Dassin
  • Zitzen feat RedTubers – "Barbra Streisand" – Duck souce

nagroda publiczności:


  • Wojciech Grochola – „Libertango” - Astor Piazzola

kategoria: Zespoły


  • I miejsce - Fallen Halo (Dawid Brzyszcz 2c, Piotr Michalczuk 2c, Jacek Magda 3e, Kamil Ciejka i Arek Stokłosa) – „Halo is the cure” – utwór własny
  • II miejsce - Incertus (Łukasz Godek 3h, Piotr Drzewiński 3a, Łukasz Sławiński 3a, Marcin Godek 1g, Maciej Godek 1g i Tomasz Piskór 1g) – "Zakochani staruszkowie” – Kuba Badach
  • III miejsce - The Cookies (Oliwia Wołczyńska 3f, Alicja Zięba 3f, Joanna Wilk 3f, Piotr Bździkot 3c i Artur Sikora) – „I'm yours” – Jason Mraz

wyróżnienia:


  • Impervious (Jan Skubida 2f,Kamil Skubida, Maksymilian Nowicki i Zygmunt Maliniarz) – „Come me child” - utwór własny
  • Pustynno Jaskiniowi Asceci (Paweł Kurpias 1a, Klaudia Zygmunt 1a, Michał Kopyto 3e i Adrian 3a) – „Home” - Edward Sharps and the Magnetics Zeros

nagroda publiczności:


  • Fallen Halo – „Halo is the cure” - utwór własny

KONKURS TANECZNY

kategoria: Taniec nowoczesny


  • I miejsce - Sylwia Czubińska 1h

kategoria: Taniec towarzyski


    wyróżnienia:


  • Miłosz Bukała 2a i Dominika Oleksa 3b

kategoria: Teledysk sceniczny


brak zgłoszeń


KONKURS NA FILM REKLAMUJĄCY SZKOŁĘ

brak zgłoszeń


KONKURS - PROMOCJA SZKOŁY W JĘZYKACH OBCYCH


  • I miejsce - klasa 1b - prezentacja w języku niemieckim (Marlena Sasiela, Anna Ostrowska, Maciej Tyniec, Jakub Łukawski, Piotr Sadecki)
  • I miejsce - klasa 2f - prezentacja w języku angielskim (Monika Siwiec, Anna Potyrak, Krzysztof Lipiec, Krzysztof Wnęk)
  • II miejsce - klasa 3a - prezentacja w języku niemieckim (Izabela Markiewicz, Małgorzata Kozdęba, Paulina Trela)

wyróżnienia:


  • klasa 3a - prezentacja w języku niemieckim (Piotr Grębowiec, Krzysztof Mazur, Wojciech Niedużiak, Kamil Skwara, Tomasz Gospodarczyk, Ewa Tabor, Magdalena Bonarska)
  • Maciej Gąsior 3a - prezentacja w języku niemieckim i angielskim

KONKURS FOTOGRAFICZNY

  • I miejsce - Konrad Reczek 2g
  • II miejsce - Kamil Pałka 2a
  • III miejsce - Artur Badawika 2c

wyróżnienie:


  • Michał Smuszkiewicz 3b
  • Dominika Bryła 3e

KONKURS PLASTYCZNY

  • I miejsce - Dominika Oleksa 3b
  • II miejsce - Karolina Łuciów 3b
  • III miejsce - Agata Rawska 3b

KONKURS LITERACKI

kategoria: Opowiadania


wyróżnienie:


  • Sylwia Walska 1f - "Jestem częścią historii"

kategoria: Wiersze


wyróżnienie:


  • Anna Wójciak 1e - "Samotna w tłumie"
  • Dominik Kania 1c - "Hołd rycerza"
  • Anna Kołton 1h - "Oczy"

KONKURS RECYTATORSKI

wyróżnienie:


  • Anna Bogacz 1g - "Jakże wielkie jest pragnienie miłości" - K. Grochola
  • Marta Rózicka 1e - "Ździebełko ciepełka" - J. Kofta

KONKURS SCENEK TEATRALNYCH I KABARETOWYCH

  • I miejsce - Srogi i Chędogi "Matura" (Wojciech Grzesik 3b, Paweł Wdowiak 3b, Wojciech Gołąbek 3b, Jarosław Grdeń LO Nowa Dęba)
  • II miejsce - Sexy Boys (Grzegorz Bargieł 3a, Jacek Magda 3e, Miłosz Bukała 2a)
  • III miejsce - Dwie Pierwsze i Oni "Sposób na podryw" (Łucja Jagiełło 2d, Norbert Marek 2c, Bartłomiej Błaszkiewcz 2a)

wyróżnienie:


  • Nowadays - "Więźniarki z Chicago" (Aleksandra Gleń 2f, Agata Marciniak 2h)

nagroda publiczności:


  • Srogi i Chędogi "Matura" (Wojciech Grzesik 3b, Paweł Wdowiak 3b, Wojciech Gołąbek 3b, Jarosław Grdeń LO Nowa Dęba)

KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY

  • I miejsce - Marcin Grzywacz 2f
  • II miejsce - Krzysztof Wiączek 3d
  • II miejsce - Damian Gnat 2f
  • III miejsce - Paulina Kopeć 2f

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj