Rekrutacja

Laureaci Konkursu w roku 2012

LAUREACI KONKURSU W ROKU 2012


Nagroda specjalna za całokształt osiągnięć artystycznych w liceum:


  • Monika Wilczyńska 3i - "Wayfearing stranger" - Eva Cassidy
  • Sylwia Zych 3f - "Someone like you" - Adele

oraz

  • Maciej Ciołek - 3a
  • Szymon Kurzępa - 3a

KONKURS MUZYCZNY

kategoria: Soliści


  • I miejsce - Julia Wójcik 2d - "Home town glory" - Adele
  • II miejsce - Dominika Matusiak 2b - „It's you” – Dana Glover
  • II miejsce - Katarzyna Dykas 2b – „Look at those eyes” – Alex Johnson
  • III miejsce - Joanna Zasadni 1a – „Dziwny jest ten świat” – Czesław Niemen
  • III miejsce - Joanna Sobolewska 1h – „Jesteś lekiem na całe zło” – Krystyna Prońko

Wyróżnienie:

  • Dominika Żebracka – „Love song” - Sara Bareilles
  • Jacek Zych – „Let it be" – Paul Mc Cartney

kategoria: Poezja śpiewana


Wyróżnienie:

  • Paweł Michalczuk 1b – „Z nim będziesz szczęśliwsza” – SDM

kategoria: Instrumentaliści:


  • I miejsce - Wojciech Grochola 3g – "Suita bułgarska" – Wiaczesław Siemionow (akordeon)
  • II miejsce - Michał Wojtaszek 2b – “River flows in you” – Yiruma (fortepian)
  • III miejsce - Marcin Godek 2g – “Visitors” – kompozycja własna (gitara)

kategoria: Zespoły


  • I miejsce - Baleron w pyrach pod ketchupem (Iga Kijowska 1e, Dawid Brzyszcz 3c, Piotr Michalczuk 3c, Karol Wacławczyk i Arek Stokłosa) – „By the sword” – Slash
  • I miejsce - Beatbox group (Klaudia Zygmunt 2a, Wojciech Tymicki) – „Beatbox mix”
  • II miejsce - Kartofle na gazie (Tomasz Piskór 2g, Przemysław Swatek 2a, Daniel Zbyraz, Radosław Bernaś, Paweł Wójcik) – "I love rock and roll” – Janet Jackson
  • III miejsce - Vanilla Cafe (Marcin Godek 2g, Maciej Godek 2g, Bartosz Leśniewski 1g, Daniel Bach) – „Moje dłonie” – kompozycja własna zespołu

KONKURS TANECZNY

kategoria: Taniec nowoczesny

  • I miejsce - Po Co Muza (grupa taneczna z klas: 2g, 2h, 2f, 1f, i 1a)
  • II miejsce - Sylwia Czubińska 2h

kategoria: Taniec towarzyski

  • I miejsce - Małgorzata Wąchała 2a i Tomasz Stawowy 2b

kategoria: Taniec orientalny

  • I miejsce - Alicja Byrka 3d i Agnieszka Buś 2d

KONKURS NA FILM REKLAMUJĄCY SZKOŁĘ

  • II miejsce - grupa filmowa z klasy 2f - "Szkoła Marzeń"

KONKURS FOTOGRAFICZNY

  • I miejsce - Maciej Tyniec 2b
  • II miejsce - Dawid Sierpień 2e
  • III miejsce - Dominika Dąbek 2e

KONKURS PLASTYCZNY

  • I miejsce - Joanna Gospoś 2g

KONKURS LITERACKI

kategoria: Opowiadania

  • II miejsce - Michał Chmielowski 1a - "Dzień jak każdy inny"

kategoria: Wiersze

wyróżnienie:

  • Anna Kołton 2h - "Do K."
  • Dominika Kania 2c - "Tańcząca na wietrze"

KONKURS RECYTATORSKI

  • I miejsce - Małgorzata Biesiadecka 1e & Maria Busz 1e - "Bal w operze" - Julian Tuwim

KONKURS SCENEK TEATRALNYCH I KABARETOWYCH

wyróżnienie:

  • Marek Gaj 1b & Piotr Rzeźnik 1f - "Zośka"

Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj