Rekrutacja

Laureaci Konkursu w roku 2014

LAUREACI KONKURSU W ROKU 2014



Nagroda Grand Prix
za szczególny wkład w życie artystyczne szkoły


  • Paweł Michalczuk 3c - „Aria Skołuby" (z III aktu opery Stanisława Moniuszki "Straszny Dwór")
  • Joanna Zasadni 3a - „Toxic” - Yael Naim
  • Dominika Żebracka 3a - „Dworzec” - Maryla Rodowicz
  • Klaudia Tuszyńska 3a - „Ain't no sunshine" - Bill Withers
  • Iga Kijowska 3e - „Time runs out" - John Frusciante
  • Maria Busz 3e - „Fabula rasa" - Edward Stachura
  • Małgorzata Biesiadecka 3e - "Sen nocy letniej" (monolog Heleny) - William Shakespeare

oraz

  • Bartosz Leśniewski 3g

KONKURS MUZYCZNY

kategoria: Soliści


  • I miejsce - Katarzyna Godek 1a i Błażej Pałkus 1a - "Dumka na dwa serca" - Edyta Górniak i Mieczysław Szcześniak
  • II miejsce - Przemysław Turbak 2d - „Strong enough” – Matthew West
  • II miejsce - Karolina Pyza - „One and only” – Adele
  • III miejsce - Ewa Napieracz 1c – „Broken strings” – James Morrison
  • III miejsce - Kacper Bajorski 3c – „Goodbye my lover” – James Blunt

Wyróżnienie:

  • Karol Nowaczek 2d – „Hey soul sister” - Train
  • Joanna Sobolewska 3h – „Cykady na Cykladach" - Maanam
  • Wiktoria Kryj 1h – „Believe” - Cher

kategoria: Instrumentaliści


  • I miejsce - Krzysztof Gwoździowski 2d – „God is crying” – Joe Satriani (gitara)

kategoria: Zespoły


  • I miejsce - BASTARDS 73 – „All the small things” – Blink 182
  • II miejsce - ARIO – „Silence” – kompozycja własna
  • III miejsce - SPECTRUM – „Strutter" - Kiss

KONKURS TANECZNY

kategoria: Taniec nowoczesny

  • I miejsce - Fram Oddział Kopernik (grupa taneczna z klas 3a, 2c i 1e)

kategoria: Teledysk sceniczny

  • II miejsce - Paulina Obara 3b

KONKURS NA FILM PROMUJĄCY SZKOŁĘ

  • I miejsce - „Happy" - Krystian Muciek 2d, Karol Nowaczek 2d, Bartosz Truniarz 2e

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Wyróżnienie:

  • Paulina Bakuła 2d

KONKURS WIEDZY O PATRONIE I HISTORII SZKOŁY

  • I miejsce - Błażej Pałkus 1a
  • II miejsce - Jakub Śledź 2e
  • III miejsce - Sylwia Dul 1f

Wyróżnienie:

  • Łukasz Babiarz 1a

KONKURS SCENEK TEATRALNYCH I KABARETOWYCH

  • I miejsce - grupa teatralna „Bynajmniej upupieni" z klasy 3e - Witold Gombrowicz "Ferdydurke"


Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj