Rekrutacja

Laureaci Konkursu w roku 2015

LAUREACI KONKURSU W ROKU 2015



Nagroda Grand Prix
za szczególny wkład w życie artystyczne szkoły


Radosław Wątroba 3a, Eliza Wójcik 3a, Michał Pazdan 3a, Aleksandra Pęczak 3a, Patryk Marczak 3a, Wiktor Zawierucha 3b, Tobiasz Ciepliński 3b, Przemysław Turbak 3d, Krzysztof Gwoździowski 3d, Karol Nowaczek 3d, Bartek Truniarz 3e, Sebastian Szewc 3f, Karolina Pyza 3g,


KONKURS MUZYCZNY

kategoria: Soliści


  • I miejsce - Klaudia Mrówczyńska 2h - „Jest mi zimno” - Anna Brachaczek
  • I miejsce - Ewa Napieracz 2c - „Lost stars” – Adam Levine
  • II miejsce - Wiktoria Kryj 2h - „Bursztynowa wieża” – Kayah
  • II miejsce - Agata Grudzień 2f - „Radość najpiękniejszych lat” – Anna Jantar
  • III miejsce - Agnieszka Stankiewicz 2d – „Dumka na dwa serca” – E. Górniak & M. Szcześniak
  • III miejsce - Magdalena Lichota 1a – „When i was your man” – Bruno Mars

Wyróżnienie za debiut:

  • Krzysztof Kopeć 2h – „Modlitwa” - Marija Śerifović
  • Yehor Netesov 1d – „Twoje dłonie" - kompozycja własna

kategoria: Duety


  • I miejsce - Anna Madej 1b & Magdalena Pluta 1a - “Radioactive/Pumped up kicks” - Imagine Dragons Foster The People
  • II miejsce - Anna Zygmunt 1a & Michał Pazdan 3a - „Two is better than one” – Boys Like Girls
  • III miejsce - Ewa Napieracz 2c & Przemysław Turbak 3d – „The time of my life” – Bill Medley & Jennifer Warnes
  • III miejsce - Natalia Rębisz 2a & Wiktor Zawierucha 3b – „Falling slowly” – Glenn Hansard & Marketa Irglowa

kategoria: Instrumentaliści


  • I miejsce - Wojciech Kopeć 1a – “Rosemary’s Lullaby” – Krzysztof Komeda (fortepian)
  • II miejsce - Michał Zdańkowski 1c, Marcel Kucharski 1c, Piotr Kałczyński 1c – “The clairvoyant” – Iron Maiden (trio gitarowe)

kategoria: Zespoły


  • I miejsce - ARIO – „Lullaby for mom” – utwór własny
  • I miejsce - AVENGE – „Modlitwa” – utwór własny
  • II miejsce - JOCKELS – „Black Betty” – The Lost Fingers
  • II miejsce - 100 TWARZY GRZYBIARZY – „Zboża” - Krzysztof Zalewski

Wyróżnienie:

  • The DARKNES

KONKURS TANECZNY

kategoria: Taniec nowoczesny

  • I miejsce - Fram Oddział Kopernik (grupa taneczna z klas 3c i 2e)

kategoria: Teledysk sceniczny

  • I miejsce - Wiktoria Beduch 1c

KONKURS NA FILM PROMUJĄCY SZKOŁĘ

Wyróżnienie:

  • "Drzwi do przeszłości" - zespół filmowy z klasy 1g
  • "Again" - zespół filmowy z klasy 3d

KONKURS FOTOGRAFICZNY

  • I miejsce - Krystian Muciek 3d

Wyróżnienie:

  • Paulina Bakuła 3d

KONKURS PLASTYCZNY

Wyróżnienie:

  • Michalina Szymczyk 1e

KONKURS LITERACKI

  • I miejsce - Aleksandra Pyszczek 1g - zestaw wierszy "Ludzie zostawiają..."
  • II miejsce - Wiktoria Gleń 1g - zestaw wierszy "Głowa trochę boli"

KONKURS SCENEK KABARETOWYCH

  • I miejsce - Sara Trubiłowicz 1g & Radosław Wątroba 3a - „Wywiadówka" - Kabaret Hrabi

KONKURS RECYTATORSKI / NA MONODRAM

  • I miejsce - Aleksandra Pyszczek 1g - „Porozmawiajmy o życiu i śmierci" - Krzysztof Bizio
  • II miejsce - Wiktoria Gleń 1g - „Chcę być ładna" - Małgorzata Halber

SCENICZNE ODKRYCIE ROKU

  • Łukasz Baniak - „Życie jest nowelą” - Ryszard Rynkowski

KONKURS WIEDZY O PATRONIE I HISTORII SZKOŁY

  • I miejsce - Michał Busz 2g
  • II miejsce - Mateusz Lebida 2g
  • III miejsce - Justyna Smykla 1b


Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj