Rekrutacja

Laureaci Konkursu w roku 2017

LAUREACI KONKURSU W ROKU 2017



Nagroda Grand Prix
za szczególny wkład w życie artystyczne szkoły


Anna Zygmunt 3a, Magdalena Pluta 3a, Magdalena Lichota 3a, Anna Madej 3b, Katarzyna Powierża 3e, Sara Trubiłowicz 3g, Wiktoria Gleń 3g, Aleksandra Pyszczek 3g, Wojciech Kopeć 3a, Maciej Musiał 3c, Marcel Kucharski 3c, Mikołaj Duda 3c, Kacper Kapuściak 3c, Przemysław Saja 3c.


KONKURS MUZYCZNY

kategoria: Soliści


  • I miejsce - Dominika Dudek 1h - „I Have Nothing” - Whitney Houston
  • I miejsce - Weronika Kowalczuk 1b - “Byłam różą” - Kayah & Bregovic
  • II miejsce - Izabela Dąbek 1g - „Say You Won't Let Go” – James Arthur
  • II miejsce - Sandra Mrówczyńska 1h - „Crazy” – Gnarls Barkley
  • III miejsce - Marcin Tomczyk 1b – „Why'd You Only Call Me When You're High?” – Arctic Monkeys
  • III miejsce - Weronika Pietranis 1c – „Jealous” – Labrinth

Wyróżnienie:

  • Dominika Dudek 1h, Dorota Pięta 1h, Wiktoria Myśliwy 1f – „Wszystko czego dziś chcę” - Izabela Trojanowska

kategoria: Instrumentaliści


  • I miejsce - Zuzanna Trzaska 1f (skrzypce) & Karol Widuch 2a (akordeon) – „La noyee” – Yann Tiersen
  • II miejsce - zespół BURN – „Wish you were here” – Pink Floyd (Marcin Tomczyk 1b - gitara, Filip Fietko 1a - gitara, Mikołaj Duda 3c - gitara basowa, Jakub Pacura 1b - perkusja)

kategoria: Zespoły


Wyróżnienie:

  • RED CAMEL - „I Bet You Look Good on the Dancefloor” - Arctic Monkeys (Marcin Tomczyk 1b - wokal / gitara, Marcel Kucharski 3c - gitara, Mikołaj Duda 3c - gitara basowa, Kacper Rajfur - perkusja)
  • ASTROMOLES - „Lipstick On The Glass” - Maanam (Kamila Papka - wokal, Marcel Kucharski 3c - gitara, Mikołaj Duda 3c - gitara basowa, Maciej Musiał 3c - klawisze, Kacper Rajfur - perkusja)
  • ZA PIĘĆ DWUNASTA - „Habits” - Tove Lo (Anna zygmunt 3a - wokal, Magdalena Lichota 3a - wokal, Wojciech Kopeć 3a - klawisze, Bartosz Brzuś 1a - gitara, Piotr Lichota 1a - klarnet, Krzysztof Ordon 1a - perkusja)

KONKURS TANECZNY i TELEDYSKÓW


  • I miejsce - Marta Wesolińska 1a

Wyróżnienie:

  • Dębianie z "Kopernika" (Marcel Kucharski 3c, Rafał Czachor 2b, Marzena Bieniek 2h, Martyna Miłaszewicz 2h, Ewa Burlikowska, Paweł Kubicki, Klaudia Miłaszewicz, Piotr Sudoł)
  • FRAM Oddział "Kopernik" (Maria Kucwaj 2g, Patrycja Jankowska 3a, Agata Bąk 3a, Benita Kozieł 1a, Julia Chmielowiec 2a, Julia Świszcz 1d)

KONKURS PLASTYCZNY


  • I miejsce - Kamila Tomczyk 1b

KONKURS RECYTATORSKI


Wyróżnienie:

  • Piotr Swobodziński 1b - "Cebula" - Wisława Szymborska

KONKURS WIEDZY O HISTORII I PATRONIE SZKOŁY


  • I miejsce - Karolina Żak 1c




KONKURSY: SCENEK KABARETOWYCH / SCENEK TEATRALNYCH / LITERACKI / FOTOGRAFICZNY / NA FILM PROMUJĄCY SZKOŁĘ - brak zgłoszeń


Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj