Rekrutacja

Laureaci Konkursu w roku 2018

LAUREACI KONKURSU W ROKU 2018



Nagroda Grand Prix
za szczególny wkład w życie artystyczne szkoły


Dominika Pikus 3f, Jakub Bartyzel 3b, Jakub Nowakowski 3b, Krzysztof Nowak 3c, Kamila Mazurek 3h, Karol Widuch 3a, Przemysław Tymuła 3b.


KONKURS MUZYCZNY

kategoria: Soliści


  • I miejsce - Joanna Gorzała 1d - „Mad hatter” - piosenka z musicalu "Wonderland"
  • I miejsce - Weronika Kowalczuk 2b - “Wariatka tańczy” - Maryla Rodowicz (Dawid Sado - gitara)
  • II miejsce - Dominika Dudek 2f - „Stop” – Sam Brown
  • II miejsce - Izabela Dąbek 2g - „Pumped up kikcs” – Foster the people (Piotr Swobodziński 2b - ukulele)
  • III miejsce - Sandra Mrówczyńska 2h – „Najpiękniejsza” – Seweryn Krajewski
  • III miejsce - Weronika Pietranis 2c – „There’s nothing holdin’ me back” – Shawn Mendes (Michał Smykla - gitara)

Wyróżnienia:

  • Marcin Tomczyk 2b – „The last shadow puppets” - Miracle Aligner (Justyna Micek - gitara)
  • Aleksandra Kuroczko 1a – „Writings on the Wall” - Sam Smith (Michał Smykla - keyboard)
  • Wiktoria Szymaszek 2g – „I was here” - Beyonce (Michał Smykla - keyboard)
  • Kamil Jesionek 1b – „Mamo” - Adam Stachowiak (Michał Smykla - keyboard)

kategoria: Zespoły wokalne


  • I miejsce - Solaretki - „Dach” - Tabb and Saund ‘n’ Grace (Aleksandra Solarska 1c, Natalia Dobrzańska 1c, Angelika Wiącek 1c)
  • II miejsce - Sandra Mrówczyńska 2h & Dominika Dudek 2f - „Get lucky” - Daft Punk

kategoria: Zespoły wokalno - instrumentalne


  • I miejsce - NOT YET - „Panic Station” - Muse (Piotr Pluta - wokal, Krzysztof Ordon 2a - perkusja, Przemysław Tymuła 3b - gitara, Wiktor Pluta - gitara basowa)
  • I miejsce - KIEDYŚ TO BYŁO - “Miłość w Zakopanem” - Sławomir (Jakub Bartyzel 3b - wokal, Przemysław Tymuła 3b - trójkąt, Marcin Tomczyk 2b - gitara, Filip Fietko 2a - gitara Basowa, Krzysztof ordon 2a - perkusja, Karol Widuch 3a - flet poprzeczny)
  • II miejsce - RED CAMEL - “Hold on, we're going home” - Drake (Marcin Tomczyk 2b - wokal/gitara, Jakub Pacura 2b - -perkusja, Maksymilian Kozdęba 2b - gitara basowa, Filip Fietko 2a - gitara)

KONKURS TANECZNY


kategoria: Breakdance


  • I miejsce - Dwa w jednym banda - (Krystian Chara 1e, Jakub Kieraga 1a, Kamil Błażejewski, Radosław Jesionek)

kategoria: Taniec towarzyski


  • II miejsce - Gabriela Drabik 1b & Jakub Łygas - (jive i walc angielski)

kategoria: Taniec hip-hop


  • II miejsce - Marta Wesolińska 2a

KONKURS PLASTYCZNY


Wyróżnienie:

  • Eryk Palasek 1f

KONKURS FOTOGRAFICZNY


  • I miejsce - Katarzyna Kiec 1f

Wyróżnienie:

  • Karolina Płaneta 1f

KONKURS WIEDZY O HISTORII I PATRONIE SZKOŁY


  • I miejsce - Mateusz Turoczy 1d

Wyróżnienia:

  • Weronika Fajt 1d
  • Bartosz Rędzia 2g
  • Magdalena Paź 1b
  • Zuzanna Ordon 1b
  • Kamil Moskal 2g




KONKURSY: SCENEK KABARETOWYCH / SCENEK TEATRALNYCH / LITERACKI / RECYTATORSKI / NA FILM PROMUJĄCY SZKOŁĘ - brak zgłoszeń


Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj