Rekrutacja

Olimpiady 2003 / 2004

Zestawienie uczestników konkursów i olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2003 / 2004

brali udział klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
Konkurs Wiedzy o Starożytnym Rzymie, Włoszech i Francji - "Wczoraj i Dziś"
1. Krawczyński Tomasz 1d p. M. Zielińska x
2. Huk Piotr 1d x
3. Szczęch Hubert 1e x
4. Jabłoński Kamil 1e x
XXXIII Olimpiada Biologiczna
1. Małgorzata Krakowska 4b p. Dziubek x x
2. Roksana Socha 4c p. G. Dzieciuch-Turoczy x
XXX Olimpiada Historyczna
1. Małgorzata Lewicka 4d p. Truniarz x
XXII Olimpiada Języka Łacińskiego
1. Katarzyna Kędzierska 4d p. M. Zielińska x
2. Katarzyna Kudła 4d x x
3. Milena Kumor 4d x
4. Małgorzata Lewicka 4d x
5. Dominik Misiak 4d x
6. Aneta Staszczak 4d x
XXXV Olimpiada Języka Rosyjskiego
1. Aneta Babula 4k p. R. Krępa
p. Z. Lonczak
x
2. Monika Orłowska 4k x
3. Urszula Kawecka 4i x
4. Monika Małek 4g x
5. Milena Kumor 4d x
6. Marta Biało 4h x
Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna"
1. Monika Herczakowska 2b p. M. Kuzara x
2. Natalia Krakowiak 1b x
3. Bartłomiej Bonarski 2b x
4. Natalia Kopeć 2b x
5. Krzysztof Łazowski 2b x
6. Anna Tomczyk 2bx
7. Urszula Kawecka 4i p. R. Pacześniak x
8. Barbara Mierzwa 2k x
9. Barbara Olszewska x
10. Karolina Zięba 1e p. B. Bednarska x
11. Magdalena Lewicka 4d x
12. Karolina Tomczyk p. E. Wnuk-Powierża x
L Olimpiada Chemiczna
1. Adam Osiecki 4a p. Z. Sroka x x
XXXV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Bernadetta Czyżycka 2d p. R. Pacześniak x
IV Podkarpacki Konkurs Matematyczny
1. Tomasz Szarek 1b p. M. Knutelski x x
2. Magdalena Wdowiak 1b p. M. Knutelski x x x
3. Bartłomiej Bonarski 2b p. M. Borycka x
4. Grzegorz Wołosz 2b p. M. Borycka x
5. Tomasz Bonarski 1f p. M. Borycka x
6. Karolina Stęplewska 1f p. M. Borycka x x
7. Maciej Mazur 1b p. M. Knutelski x x
8. Krzysztof Obara 2f p. M. Knutelski x
9. Anna Tomczyk 2b p. M. Borycka x x
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
1. Michał Bednarz 4j p. A. Lipiec grupa zajęła IV miejsce
w etapie powiatowym
2. Wojciech Lis 4a
3. Adam Osiecki 4a
Kangur Matematyczny
1. Dziedzic Jan 4a p. Knutelski bardzo dobry wynik w kat. student
2. Łazowski Krzysztof 2b p. Borycka wyróżnienie w kat student
3. Bonarski Bartłomiej 2b p. Borycka wyróżnienie w kat student
4. Wołosz Grzegorz 2b p. Borycka wyróżnienie w kat student
5. Wdowiak Magdalena 1b p. Knutelski bardzo dobry wynik w kat junior
6. Gil Dominik 1f p. Borycka bardzo dobry wynik w kat junior
7. Szarek Tomasz 1b p. Knutelski wyróżnienie w kat junior
8. Sudoł Kamila 1c p. Suska wyróżnienie w kat junior
9. Pawlak Katarzyna 1a p. Borycka wyróżnienie w kat junior
XIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
1. Justyna Partyka 2c p. H. Stępień x x
2. Krzysztof Krawczyk 2c x x
3. Tomasz Partyka 2c x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj