Rekrutacja

Olimpiady 2005 / 2006

Zestawienie uczestników konkursów i olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2005 / 2006

brali udział klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
"Dwa Symbole Miasta" - konkurs UM w Tarnobrzegu
1. Paulina Krala 1e mgr Anna Pałacka x x x
2. Agnieszka Rękas 1e x x x
3. Klaudia Gąsior 1e x x x
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
1. Sławomir Babiak 1d mgr Robert Miczko x x
2. Klaudia Majcher 2b x
Wojewódzkie Mistrzostwa Szkolnych Drużyn Sanitarnych
1. Urszula Rams 1c mgr Robert Miczko x x x
2. Tomasz Bukała 1h x x x
3. Katarzyna Wach 1c x x x
4. Barbara Łazowska 2e x x x
VII Konkurs Poezji Niemieckiej
1. Klaudia Majcher 2h mgr Zbigniew Ryba x x x
Konkurs TEES-6 organizowany przez AE w Krakowie
1. Piotr Jania 3f mgr Barbara Rębisz x x
2. Michał Czyż 3f x x
3. Paweł Karpiński 3b x
I Konkurs Języka Angielskiego ZKN w Tarnobrzegu
1. Joanna Maślana 3h mgr Renata Brzozowska x x x
2. Ewa Baran 3h x x x
IV Ogólnopolski Konkurs Informatyczny
1. Kloc Tomasz 2g mgr Andrzej Lipiec x x
VI Podkarpacki Konkurs Matematyczny
1. Gucwa Andrzej 1b mgr Mieczysław Knutelski x x x
2. Niziński Michał 1b mgr Mieczysław Knutelski x
3. Bal Jakub 1b mgr Mieczysław Knutelski x x x
4. Wilisowski Łukasz 1b mgr Mieczysław Knutelski x wyróżnienie
5. Szczęch Michał 2c mgr Mieczysław Knutelski x wyróżnienie
6. Karmazyn Małgorzata 2g mgr Małgorzata Badura x wyróżnienie
7. Komarnicki Bartosz 2b mgr Małgorzata Badura x x
8. Latosiński Piotr 2g mgr Małgorzata Badura x wyróżnienie
9. Łuciów Dominika 2a mgr Małgorzata Badura x x
Konkurs Wiedzy O Uniwersytecie Jagiellońskim
1. Piotr Huk 3d x x x
Konkurs GPW "Oszczędzaj i inwestuj efektywnie" FERK
1. Michalina Kucper 3h mgr Justyna Szwed x x x
III edycja konkursu "Moje finanse - z klasy do kasy"
1. Michał Polit 2c mgr Justyna Szwed x x x
2. Michał Szczęch 2c x x x
3. Piotr Świergul 2c x x x
4. Maciej Weryński 2c x x x
5. Karolina Wilczyńska 2c x x x
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" 1531-1683
1. Andrzej Gucwa 1b x
LII Olimpiada Chemiczna
1. Wilczyńska Karolina 2c mgr Zofia Sroka x
XXXVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Paulina Obszańska 2e mgr Roman Pacześniak x
2. Jagoda Żołądź 2e x
3. Barbara Łazowska 2e x x
4. Martyna Nowak 2e x
XXIX Olimpiada Języka Francuskiego
1. Paulina Baran 3j mgr Dorota Matyka x
2. Sylwia Bekas 3j x
3. Michał Szczęch 2c x
4. Michał Majewski 3b mgr Ewa Bradatow x
XXIV Olimpiada Języka Łacińskiego
1. Justyna Struzik 2e mgr Maria Zielińska x
2. Dominika Wołosz 2e x
3. Dominika Krycia 2e x
4. Paulina Niziołek 2e x
XXXII Olimpiada Historyczna
1. Tomasz Kawczyński 3d mgr Anna Pałacka x
2. Barbara Maciąg 3h mgr Dariusz Bożek x
XII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała
1. Bal Jakub 1b mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Gucwa Andrzej 1b x wyróżnienie
2. Wilisowski Łukasz 1b x x
4. Czajka Michał 2b mgr Małgorzata Badura x wyróżnienie
5. Komornicki Bartosz 2b x x
6. Szczęch Michał 2c mgr Mieczysław Knutelski x x x
7. Kupiec Kamil 3g mgr Wioletta Łygas x x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj