Rekrutacja

Olimpiady 2006 / 2007

Zestawienie uczestników konkursów i olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2006 / 2007

brali udział klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
1. Bukała Tomasz 2h mgr Robert Miczko x x
2. Rams Urszula 2c mgr Robert Miczko x x
3. Sarzyńska Urszula 1d mgr Robert Miczko x x
4. Smykla Dominika 1i mgr Robert Miczko x x
VII Podkarpacki Konkurs Matematyczny
1. Brudniak Grzegorz 1b mgr Mieczysław Knutelski x
2. Piskur Daniel 1b mgr Mieczysław Knutelski x
3. Bal Jakub 2b mgr Mieczysław Knutelski x
4. Szajowska Aneta 2b mgr Mieczysław Knutelski x
5. Gucwa Andrzej 2b mgr Mieczysław Knutelski x
6. Niziński Michał 2b mgr Mieczysław Knutelski x
7. Mirowski Maciej 2b mgr Mieczysław Knutelski x
8. Wilisowski Łukasz 2b mgr Mieczysław Knutelski x
9. Tyniec Magdalena 1g mgr Wioletta Łygas x
10. Woźniak Kacper 1g mgr Wioletta Łygas x
11. Wojtysiak Jakub 2f mgr Maria Borycka x
Ogólnopolski Konkurs Biblijny
1. Lis Aleksandra 2b mgr Beata Wójtowicz x x
Konkurs Wiedzy o Antyku i Krajach Romańskich
1. Gucwa Andrzej 2b mgr Ewa Bradatow x x x
2. Zaliński Bartosz 2b mgr Ewa Bradatow x x x
3. Krala Paulina 2e mgr Ewa Bradatow x x
4. Rękas Joanna 2e mgr Ewa Bradatow x x
Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej
1. Szpyt Maria 1c mgr Robert Miczko x x x
2. Duma Robert 3b mgr Robert Miczko x x x
V Europejski Konkurs Lingwistyczno-Informatyczny
1. Mycek Krzysztof 3g mgr Andrzej Lipiec
mgr Kamila Ciba-Szwed
x x x
XXV Konkurs Poezji i Prozy Frankofońskiej
1. Adamczyk Weronika 2b mgr Ewa Bradatow x x x
I Konkurs Matematyczno-Logiczny WSH Kielce
1. Latosiński Piotr 3g mgr Małgorzata Badura x x x
2. Karmazyn Małgorzata 3g mgr Małgorzata Badura x x x
3. Michał Szczęch 3c mgr Mieczysław Knutelski x x x
4. Michał Niziński 2b mgr Mieczysław Knutelski x x x
Konkurs AGH w Krakowie "Środowisko mojego regionu"
1. Dziuba Wojciech 3g mgr Krystyna Warzecha x x x
Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
1. Babiarz Paweł 3b mgr Robert Miczko x x
2. Czech Łukasz 3b mgr Robert Miczko x x
3. Dziuba Artur 3b mgr Robert Miczko x x
"Co z tą polszczyzną" - I Rejonowy Konkurs Ortograficzny
1. Toporek Michał 3b mgr Dorota Paruzel x x x
2. Nowak Martyna 3e mgr Roman Pacześniak x wyróżnienie
3. Oronowicz Paweł 1i mgr Marzena Kuzara x wyróżnienie
4. Padykuła Lucyna 1f mgr Ewa Wnuk - Powierża x wyróżnienie
II Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej im. J. Kaczmarskiego
1. Katarzyna Skoczek 2d mgr Zbigniew Ryba x x x
IV Ogólnopolski Konkurs Menedżerski TEES 2007
1. Koczyjan Jakub 2a mgr Jolanta Bernatowicz x x x
2. Barnaś Krzysztof 2a mgr Jolanta Bernatowicz x x x
3. Urbańska Aleksandra 2a mgr Jolanta Bernatowicz x x x
4. Jęczmyk Jakub 1b mgr Jolanta Bernatowicz x x x
IX Olimpiada Teologii Katolickiej
1. Paulina Obszańska 3e mgr Beata Wójtowicz x x
2. Krystian Durma 3e mgr Beata Wójtowicz x
3. Ewelina Gorczyca 3f mgr Beata Wójtowicz wyróżnienie
XXXVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Paulina Obszańska 3e mgr Roman Pacześniak x
L III Olimpiada Chemiczna
1. Karolina Wilczyńska 3c mgr Zofia Sroka x x
XXX Olimpiada Języka Francuskiego
1. Michał Szczęch 3c mgr Dorota Matyka x
XXXIII Olimpiada Historyczna
1. Michałeczko Jakub 3h mgr Andrzej Wompel x
2. Gucwa Andrzej 2b mgr Andrzej Wompel x x
XXV Olimpiada Języka Łacińskiego
1. Małgorzata Żurek 2d mgr Maria Zielińska x
XXXIII Olimpiada Geograficzna
1. Magdalena Indyk 3a mgr Krystyna Warzecha x
Konkurs Poprawnej Polszczyzny
1. Katarzyna Redźko 1i mgr Marzena Kuzara x x x
XXII Konkurs Matematyczny im. prof. J. Marszała
1. Tyniec Magdalena 1g mgr Wioletta Łygas x x
2. Niziński Michał 2b mgr Mieczysław Knutelski x wyróżnienie
3. Wilisowski Łukasz 2b mgr Mieczysław Knutelski x x
4. Gucwa Andrzej 2b mgr Mieczysław Knutelski x x
5. Szczęch Michał 3c mgr Mieczysław Knutelski x x x
6. Indyk Magdalena 3a mgr Małgorzata Badura x x
7. Wawrzkiewicz Katarzyna 3a mgr Małgorzata Badura x x
8. Latosiński Piotr 3g mgr Małgorzata Badura x x
9. Karmazyn Małgorzata 3g mgr Małgorzata Badura x x
"Życie wierszem pisane" - ogólnopolski konkurs poetycki
1. Katarzyna Skoczek 2d mgr Zbigniew Ryba x x x
"Pamiętajcie o poetach" - konkurs literacki
1. Anna Andrychowicz 1b mgr Ewa Wnuk-Powierża x x x
2. Izabela Starzyk 1f mgr Ewa Wnuk-Powierża x x x
XIV Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs literacki
1. Urszula Jaśkowska 3e mgr Zbigniew Ryba x x x
2. Klaudia Burczyk 2i mgr Roman Pacześniak x x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj