Rekrutacja

Olimpiady 2008 / 2009

Zestawienie uczestników konkursów i olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2008 / 2009

brali udział klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XVI Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs literacki
1. Damian Szpak 3e mgr Zbigniew Ryba x x x
2. Aleksandra Lewandowska 1d mgr Zbigniew Ryba
mgr Roman Pacześniak
x x x
XVI Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs wokalny
1. Paulina Mańkowska 2c mgr Grzegorz Kociuba x x x
XXIV Konkurs Matematyczny im. prof. J. Marszała
1. Tomasz Gródek 2b mgr Mieczysław Knutelski x x x
Ogólnopolski Konkurs Informatyczny INTERSIEĆ 2008/2009
1. Artur Ślusarz 3g mgr Andrzej Lipiec x x
2. Kamil Krawiec 3g mgr Andrzej Lipiec x
XXXV Olimpiada Historyczna
1. Mateusz Krępa 1d mgr Wiesława Krawczyńska-Rybacka x
2. Izabela Starzyk 3d dr Tadeusz Zych x x
3. Dominika Smykla 3i mgr Anna Pałacka x
4. Mateusz Świercz 3i mgr Wiesława Krawczyńska-Rybacka x
VI Ogólnopolski Konkurs "Polska w NATO"
1. Krzysztof Wiączek 1f wyróżnienie
LV Olimpiada Chemiczna
1. Beata Kotulska 2d mgr Izabela Gajda x
VIII Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej
1. Marta Parol 2h mgr Roman Pacześniak
mgr Zbigniew Ryba
x x x
VII Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
1. Anna Bogdańska 3a dr Beata Wójtowicz x x
2. Aleksandra Deroń 3f dr Beata Wójtowicz x
3. Martyna Staciwa 3h dr Beata Wójtowicz x
OLimpiada Teologii Katolickiej
1. Lidia Rębisz 3d dr Beata Wójtowicz x x
LX Olimpiada Matematyczna
1. Tomasz Gródek 2b mgr Mieczysław Knutelski x
XXVII Olimpiada Języka Łacińskiego
1. Karolina Pitra 3e mgr Maria Zielińska x
2. Beata Kotulska 2d mgr Maria Zielińska x
XIII Konkurs Wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim
1. Mateusz Świercz 3i x x
Konkurs Matematyczny WSH Kielce "Matma jest dobra na wszystko"
1. Grzegorz Łęcki 3b mgr Mieczysław Knutelski x x x
2. Tomasz Gródek 2b mgr Mieczysław Knutelski x x x
3. Magdalena Tyniec 3g mgr Wioletta Łygas x x x
V Konkurs Historyczny - "Drogi Polaków do niepodległości"
1. Mateusz Świercz 3i mgr Wiesława Krawczyńska-Rybacka x x x
2. Paweł Nogaj 2e dr Tadeusz Zych x x x
IX Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei
1. Mateusz Jankowski 2b mgr Mieczysław Knutelski x
2. Edyta Lasek 2b mgr Mieczysław Knutelski x
3. Agnieszka Pęczkowska 1b mgr Mieczysław Knutelski x
4. Mateusz Lasek 1b mgr Mieczysław Knutelski x
5. Anna Sekuła 1b mgr Mieczysław Knutelski x
Konkurs Literacki "Czy warto zostać i żyć w Tarnobrzegu"
1. Marta Parol 2h mgr Justyna Janeczko-Beduch x x x
2. Agnieszka Korzeniowska 2h mgr Justyna Janeczko-Beduch x x x
54 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
1. Agata Kołodziej 1d mgr Roman Pacześniak x
2. Klaudia Brzozowska 2e mgr Dorota Paruzel x
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2009
1. Maciej Nowak 3a mgr Maria Borycka x wyróżnienie
2. Łukasz Wiśniewski 3b mgr Mieczysław Knutelski x wyróżnienie
3. Rafał Partyka 3b mgr Mieczysław Knutelski x wyróżnienie
4. Grzegorz Brudniak 3b mgr Mieczysław Knutelski x wyróżnienie
5. Tomasz Gródek 2b mgr Mieczysław Knutelski x bardzo dobry
6. Mateusz Kusik 1b mgr Mieczysław Knutelski x wyróżnienie
7. Krzysztof Wiączek 1f mgr Elżbieta Knutelska x wyróżnienie
Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej im. ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego
1. Agata Kołodziej 1d mgr Roman Pacześniak x x x
Rejonowy Konkurs Piosenki "Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców"
1. Łukasz Sławiński 1a Bożena Mazur x x x
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
1. Maria Szpyt 3h mgr Robert Miczko x
2. Magdalena Walczyk 3e mgr Robert Miczko x
Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny
1. Andrzej Czech 3a mgr Robert Miczko x
2. Wojciech Bieniek 3a mgr Robert Miczko x
3. Kamil Paduch 3a mgr Robert Miczko x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj