Rekrutacja

Olimpiady 2009 / 2010

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2009 / 2010

nazwisko i imię klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XXVII Olimpiada Języka Łacińskiego
1. Agata Kołodziej 2d mgr Maria Zielińska x
XXXVI Olimpiada Historyczna
1. Anna Sauermann 3e dr Tadeusz Zych x
2. Paweł Nogaj 3e dr Tadeusz Zych x
3. Piotr Wilk 3e dr Tadeusz Zych x
4. Krzysztof Wiączek 2d mgr Wiesława
Krawczyńska - Rybacka
x
5. Ewa Banaszewska 2d mgr Wiesława
Krawczyńska - Rybacka
x
XL Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Agata Cieśla 2d mgr Roman Pacześniak x
2. Mateusz Krępa 2d mgr Roman Pacześniak x x
3. Marta Parol 3h mgr Roman Pacześniak x
LXI Olimpiada Matematyczna
1. Tomasz Gródek 3b mgr Mieczysław Knutelski x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2009 / 2010

nazwisko i imię klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
VI Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Życie wierszem pisane"
1. Agata Rawska 2b x x x
2. Olga Strach 3h x x x
Młodzieżowy Mistrz Ortografii Podkarpacia
1. Agnieszka Korzeniowska 3h mgr Roman Pacześniak x x
2. Marta Parol 3h mgr Roman Pacześniak x x
3. Joanna Łazowska 3a mgr Ewa Wnuk-Powierża x x
4. Ewa Banaszewska 2d mgr Roman Pacześniak x x
5. Paulina Skrzypczak 1a mgr Grzegorz
Kociuba
x x
6. Katarzyna Kundys 2d mgr Roman Pacześniak x x
7. Tomasz Skalski 1g mgr Roman Pacześniak x x
VI Podkarpacki Festiwal Piosenki "Na Skrzydłach Muzyki"
1. Monika Wilczyńska 1i Bożena Mazur x x x
2. Łukasz Sławiński 2a Bożena Mazur x x x
I Ponadgimnazjalny Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Hiszpanii
1. Krzysztof Wiączek 2d mgr Ewelina Lis x x
I Regionalny Konkurs "Śpiewajmy Kolędy i Pastorałki"
1. Monika Wilczyńska 1i Bożena Mazur x x x
2. Łukasz Sławiński 2a Bożena Mazur x x x
II Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
1. Katarzyna Mikrut 3c mgr Zofia Sroka x
2. Katarzyna Bukowska 3c mgr Zofia Sroka x x
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
1. Monika Tomczyk 1h mgr Robert Miczko x x x
2. Damian Gnat 1f mgr Robert Miczko x
Konkurs Języka Angielskiego w ZKN Tarnobrzeg
1. Renata Krasoń 2g mgr Adam Stępiński x x x
2. Aleksandra Urbaniak 2g mgr Adam Stępiński x x x
3. Marlena Pikus 2g mgr Adam Stępiński x x x
Konkurs Wiedzy O Krajach Niemieckojęzycznych w ZKN Tarnobrzeg
1. Justyna Błasiak 2j mgr Luiza Gustaw x x x
2. Karolina Kozieł 3a mgr Kiszczak Anna x x x
3. Renata Krasoń 2g mgr Zbigniew Ryba x x x
4. Martyna Miłaszewicz 2g mgr Zbigniew Ryba x x x
Ogólnopolski Turniej Motoryzacyjny
1. Piotr Grębowiec 2a mgr Robert Miczko x
2. Kamil Kułaga 2a mgr Robert Miczko x
3. Piotr Drzewiński 2a mgr Robert Miczko x
X Podkarpacki Konkurs Matematyczny
1. Bartłomiej Błaszkiewicz 1a mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Paulina Skrzypczak 1a mgr Mieczysław Knutelski x x
3. Piotr Wiśniewski 1a mgr Mieczysław Knutelski x x
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
1. Piotr Wilk 3e mgr Stanisław Sławiński x
2. Monika Fornal 1e mgr Beata Wójtowicz x
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2010"
1. Tomasz Gródek 3b mgr Mieczysław Knutelski x bdb
2. Mateusz Jankowski 3b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
3. Wojciech Grzesik 2b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
4. Mateusz Kusik 2b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
5. Piotr Wiśniewski 1a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
6. Jakub Buczek 1a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
7. Bartłomiej Błaszkiewicz 1a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
Tarnobrzeski Konkurs Ortograficzny
1. Agata Kołodziej 2d mgr Roman Pacześniak x x x
2. Ewa Banaszewska 2d mgr Roman Pacześniak x x
3. Agata Cieśla 2d mgr Roman Pacześniak x x x
4. Tomasz Skalski 1g mgr Roman Pacześniak x x
"Śpiewamy przeboje naszych rodziców" - konkurs piosenki
1. Monika Wilczyńska 1i Bożena Mazur x x x
2. Łukasz Sławiński 2a Bożena Mazur x x x
X Konkurs Piosenki Angielskiej - Tarnobrzeg 2010
1. Monika Wilczyńska 1i Bożena Mazur x x x
Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko
1. Konrad Weder 1c mgr Aleksandra Krzemień x wyr.
Wojewódzki Konkurs "Wypromuj swoją małą ojczyznę"
1. Agnieszka Boroń 2g mgr Jolanta Bernatowicz x x
1. Bartłomiej Juda 2g mgr Jolanta Bernatowicz x x
1. Krzysztof Wiączek 2d mgr Jolanta Bernatowicz x x x
VII Podkarpacki Festiwal Piosenki "Na Skrzydłach Muzyki"
1. Monika Wilczyńska 1i Bożena Mazur x x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj