Rekrutacja

Olimpiady 2010 / 2011

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2010 / 2011

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XXIX Olimpiada Języka Łacińskiego
1. Agata Kołodziej 3d mgr Maria Zielińska x
XXXVII Olimpiada Historyczna
1. Mateusz Krępa 3d mgr Wiesława
Krawczyńska - Rybacka
x
2. Krzysztof Wiączek 3d mgr Wiesława
Krawczyńska - Rybacka
x
3. Marcin Grzywacz 2f dr Tadeusz Zych x
4. Maria Łygas 2a dr Tadeusz Zych x
LII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
1. Mateusz Krępa 3d mgr Wiesława
Krawczyńska - Rybacka
x
2. Krzysztof Wiączek 3d mgr Wiesława
Krawczyńska - Rybacka
x x
3. Mateusz Leć 3d mgr Wiesława
Krawczyńska - Rybacka
x
IX Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
1. Krzysztof Wiączek 3d mgr Monika Korecka x x
2. Paulina Bojanowska 2e mgr Beata Wójtowicz x
XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Agata Cieśla 3d mgr Roman Paczesniak x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2010 / 2011

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
VII Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Życie wierszem pisane"
1. Monika Tomczyk 2h x x x
XVIII Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - Konkurs Literacki
1. Monika Tomczyk 2h x x x
2. Anna Wójciak 1e mgr Dorota Paruzel x x x
XVIII Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - Konkurs Piosenki z Tekstem
1. Łukasz Sławiński 3a mgr Zbigniew Ryba x x x
Konkurs MBP Tarnobrzeg - "Źródła i następstwa uzależnień”
1. Anna Chruślak 1e x x x
2. Małgorzata Łukaszek 3b x x x
Ogólnopolski Konkurs "Wypromuj swoją małą ojczyznę"
1. Krzysztof Wiączek 3d mgr Jolanta Bernatowicz x x x
XX Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej
1. Katarzyna Zięba 2i mgr Ewa Wnuk x wyróżnienie
2. Michał Szlichta 1f mgr Ewa Wnuk x wyróżnienie
III Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
1. Diana Belechowicz 3f mgr Zofia Sroka x
VII Podkarpacki Festiwal Piosenki "Na Skrzydłach Muzyki"
1. Monika Wilczyńska 2i Bożena Mazur x x x
VIII Ogólnopolski Konkurs „POLSKA w NATO”
1. Krzysztof Wiączek 3d mgr Aneta Marszałek x x x
Konkurs Poezji i Piosenki Niemieckiej
1. Paulina Zwolak 3f mgr Luiza Gustaw x x x
2. Sylwia Zych 2f mgr Luiza Gustaw x x x
VIII Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Intersieć 2010/2011"
1. Maciej Ciołek 2b mgr Andrzej Lipiec x x
Regionalny Konkurs Wokalny "Śpiewajmy kolędy i pastorałki"
1. Katarzyna Osóbka 3f mgr Zbigniew Ryba x x x
Tarnobrzeskie Dyktando 2011 - Miejski Konkurs Ortograficzny
1. Tomasz Skalski 2g mgr Roman Pacześniak x x x
2. Agnieszka Mierzwa 2e mgr Beata Bednarska x x x
3. Aleksander Koper 1b mgr Roman Pacześniak x x x
4. Ewelina Panek 1f mgr Ewa Wnuk x
IV Ogólnopolski Festiwal Artystyczny Młode Talenty 2011 w Bydgoszczy
1. Łukasz Sławiński 3a mgr Zbigniew Ryba x x x
2. Monika Tomczyk 2h mgr Zbigniew Ryba
mgr G. Kociuba
x x x
I Ogólnopolskie Dyktando Języka Niemieckiego
1. Anna Franecka 2d mgr Zbigniew Ryba x x
2. Martyna Salamon 2h mgr Tomasz Stróż x x
3. Tomasz Skalski 2g mgr Luiza Gustaw x
XI Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei
1. Kamil Drzyzga 1b mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Michał Szul 1b mgr Mieczysław Knutelski x x
3. Kacper Pałkus 1b mgr Mieczysław Knutelski x x x
4. Maciej Tyniec 1b mgr Mieczysław Knutelski x
5. Katarzyna Dykas 1b mgr Mieczysław Knutelski x x wyr.
6. Dorota Drzewińska 1b mgr Mieczysław Knutelski x
7. Jakub Łukawski 1b mgr Mieczysław Knutelski x
8. Maciej Ciołek 2a mgr Mieczysław Knutelski x
9. Krzysztof Czarnecki 2a mgr Mieczysław Knutelski x
10. Szymon Halat 2a mgr Mieczysław Knutelski x
11. Paulina Skrzypczak 2a mgr Mieczysław Knutelski x
12. Jakub Buczek 2a mgr Mieczysław Knutelski x
13. Piotr Wiśniewski 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
14. Bartosz Sobczyk 2c mgr Wioleta Łygas x
15. Łukasz Sadecki 2c mgr Wioleta Łygas x
16. Marek Wdowiak 2g mgr Agata Wicherska x
17. Kamil Panek 2g mgr Agata Wicherska x
V Podkarpacki Konkurs pn. "Witryna internetowa mojej szkoły"
1. Maciej Ciołek 2a mgr Zbigniew Ryba
mgr Andrzej Lipiec
x x x
2. Damian Lombara 3e mgr Zbigniew Ryba
mgr Andrzej Lipiec
x x x
3. Paweł Mazur 3e mgr Zbigniew Ryba
mgr Andrzej Lipiec
x x x
Miejski Konkurs Plastyczny "Stop przemocy"
1. Monika Siwiec 2f mgr Ewa Wnuk x x x
2. Magdalena Jaskot 2i mgr Ewa Wnuk x x x
3. Angelika Buława 2i mgr Ewa Wnuk x x x
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom”
1. Wojciech Nowak 1c mgr Aneta Marszałek x x
1. Agnieszka Szpyt 1f mgr Aneta Marszałek x
Konkurs PWSZ w Tarnobrzegu "Wolność i odpowiedzialność"
1. Bartłomiej Juda 3g mgr Marta Jasionek x x x
XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
1. Szymon Halat 2a dr Beata Wójtowicz x
2. Aleksandra Krupka 2a dr Beata Wójtowicz x x
3. Kacper Pałkus 1b mgr Stanisław SŁawiński x
XV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
1. Piotr Grębowiec 3a mgr Aneta Marszałek x x
2. Kamil Kułaga 3a mgr Aneta Marszałek x x
3. Piotr Drzewiński 3a mgr Aneta Marszałek x x
IX Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. G. Zielińskiego
1. Monika Tomczyk 2h mgr G. Kociuba x x x
Konkurs Języka Angielskiego w ZKN Tarnobrzeg
1. Patrycja Korczak 2b mgr Renata Brzozowska x x x
2. Mateusz Kusik 3b mgr Adam Stępiński x x x
3. Karolina Łuciów 3b mgr Adam Stępiński x x x
4. Agnieszka Pęczkowska 3b mgr Adam Stępiński x x
5. Dominika Oleksa 3b mgr Adam Stępiński x x
6. Renata Krasoń 3g mgr Adam Stępiński x x
Konkurs National Geographic "Moje miejsce na Ziemi"
1. Katarzyna Szpak 2g mgr Renata Brzozowska x x x
2. Beata Siudem 2g mgr Renata Brzozowska x x x
3. Jagoda Wojciechowska 2g mgr Renata Brzozowska x x x
4. Dominika Nachtygal 2g mgr Renata Brzozowska x x x
5. Olga Kurzępa 2g mgr Renata Brzozowska x x x
6. Konrad Reczek 2g mgr Renata Brzozowska x x x
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2011”
1. Burnat Dariusz 3b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
2. Mateusz Kusik 3b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
3. Wojciech Grzesik 3b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
4. Piotr Wiśniewski 2a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
5. Kacper Pałkus 1b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
6. Jakub Łukawski 1b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
7. Daniel Wojnarowski 3e mgr Wioletta Łygas x wyr.
8. Bartosz Sobczyk 2c mgr Wioletta Łygas x wyr.
Konkurs Poetycki "Adam Małysz - wielka kariera skoczka z Wisły rodem"
1. Monika Tomczyk 2h x x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj