Rekrutacja

Olimpiady 2011 / 2012

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2011 / 2012

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XXXVIII Olimpiada Historyczna
1. Anna Wójciak 2e mgr Tadeusz Zych x
XXX Olimpiada Języka Łacińskiego
1. Paulina Bojanowska 3e mgr Maria Zielińska x
XXII Olimpiada Teologii Katolickiej
1. Anna Wójciak 2e mgr Beata Wójtowicz x x
2. Paulina Bojanowska 3e mgr Beata Wójtowicz x
3. Dominika Pasek 2f o. Tomasz Martynelis x x
X Olimpiada Misyjnej Znajomości Afryki
1. Sebastian Blacha 2f o. Tomasz Martynelis x
2. Paulina Bojanowska 3e mgr Beata Wójtowicz x
Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
1. Maciej Ciołek 3a mgr Mieczysław Knutelski x
2. Piotr Wiśniewski 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
3. Szymon Halat 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
4. Kamil Makarowski 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
5. Krzysztof Czarnecki 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
VII Ogólnopolska Olimpiada Przedsiębiorczości "Społeczna Odpowiedzialność Biznesu"
1. Wojciech Antończyk 2b mgr Marta Jasionek x
2. Aleksander Koper 2b mgr Marta Jasionek x
3. Dawid Zych 2b mgr Marta Jasionek x
4. Maciej Pruś 3b mgr Marta Jasionek x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2011 / 2012

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
"Pasja Kibicowania" - konkurs SSPN "Złota Siarka"
1. Krzysztof Wiączek 3d mgr Zbigniew Ryba x x x
"Świadomy, młody obywatel" - konkurs WSH w Kielcach
1. Aleksander Koper 2b mgr Marta Truniarz x x x
2. Wojciech Antończyk 2b mgr Marta Truniarz x x x
3. Piotr Sadecki 2b mgr Marta Truniarz x x x
4. Jakub Słoka 2b mgr Marta Truniarz x x
5. Tomasz Kisiel 2b mgr Marta Truniarz x x
6. Krzysztof Czuryło 2b mgr Marta Truniarz x x
7. Jakub Łukawski 2b mgr Marta Truniarz x x
8. Anna Ostrowska 2b mgr Marta Truniarz x x
"Ekonomiczne Gry Uliczne" - konkurs IBiAF, NBP oraz WSiZ Rzeszów
1. Jakub Buczek 3a mgr Marta Jasionek x x x
2. Adrian Lis 3i mgr Marta Jasionek x x x
3. Damian Gnat 3f mgr Marta Jasionek x x x
4. Jakub Łukawski 2b mgr Marta Jasionek x x x
Konkurs Pieśni Patriotycznej - ZS Tarnobrzeg
1. Monika Wilczyńska 3i mgr Ewa Wnuk x x x
XIX Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs poetycki
1. Monika Tomczyk 3h mgr Zbigniew Ryba x x x
2. Anna Wójciak 2e mgr Zbigniew Ryba x wyr.
"Świąteczne graffiti" - miejski konkurs plastyczny TDK
1. Patryk Brzeszcz 3g mgr Agnieszka Sudoł x x x
2. Sara Drozd 3d mgr Agnieszka Sudoł x x x
3. Katarzyna Krasowska 2g mgr Agnieszka Sudoł x x x
4. Katarzyna Biesiadecka 2g mgr Agnieszka Sudoł x x x
5. Maja Mikulec 2g mgr Agnieszka Sudoł x x x
6. Przemysław Toś 2d mgr Agnieszka Sudoł x x x
7. Dominika Matusiak 2b mgr Agnieszka Sudoł x x x
8. Maciej Tyniec 2b mgr Agnieszka Sudoł x x x
IV Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
1. Zuzanna Drozd 3d mgr Zofia Sroka x
2. Magdalena Rydzik 3d mgr Zofia Sroka x
3. Agnieszka Mierzwa 3e mgr Izabela Gajda x
Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna - Konkurs Plastyczny TDK
1. Klaudia Chciuk 2d mgr Agnieszka Sudoł x x x
2. Dominika Pasek 2f mgr Agnieszka Sudoł x x x
3. Maciej Tyniec 2b mgr Agnieszka Sudoł x x x
4. Dominika Gil 2h mgr Agnieszka Sudoł x x x
5. Maciej Bąk 2h mgr Agnieszka Sudoł x x x
Trnobrzeski Wolontariusz Roku 2011 - Konkurs RCPiIDK
1. Klaudia Chciuk 2d mgr Ewa Wnuk x wyr.
2. Martyna Wałcerz 2d mgr Ewa Wnuk x wyr.
Ogólnopolski konkurs na gazetkę szkolną online „Finanse bez tajemnic”
1. Maciej Ciołek 3a mgr Marta Jasionek x x x
2. Jakub Buczek 3a mgr Marta Jasionek x x x
3. Kamil Pałka 3a mgr Marta Jasionek x x x
4. Paweł Kopyto 3b mgr Marta Jasionek x x x
5. Karol Gorczyca 3b mgr Marta Jasionek x x x
III Tarnobrzeskie Dyktando Dla Dzieci i Młodzieży
1. Jakub Łukawski 2b mgr Roman Pacześniak x x x
2. Zuzanna Mazur 1c mgr Roman Pacześniak x
3. Gabriela Szypuła 2f mgr Ewa Wnuk x x x
4. Monika Suliborska 2f mgr Ewa Wnuk x
VI Podkarpacki Konkurs pn. "Witryna internetowa mojej szkoły"
1. Maciej Ciołek 3a mgr Zbigniew Ryba
mgr Andrzej Lipiec
x wyr.
2. Krzysztof Zegzuła 1b mgr Zbigniew Ryba
mgr Andrzej Lipiec
x wyr.
3. Kamil Panek 3g mgr Zbigniew Ryba
mgr Andrzej Lipiec
x wyr.
I Miejski Konkurs Języka Angielskiego
1. Wojciech Antończyk 2b mgr Beata Dul x x x
2. Aleksander Furgał 3h mgr Bogusław Lubański x x x
3. Krzysztof Czuryło 2b mgr Beata Dul x x x
4. Michał Wróbel 3d mgr Sławomir Hajnas x x x
IX Ogólnopolski Konkurs "Polska w NATO"
1. Kamil Ścipień 1d mgr Robert Miczko x
2. Anna Ostrowska 2b mgr Robert Miczko x
XII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei
1. Marcin Wdowiak 1b mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Michał Biśtyga 1b mgr Mieczysław Knutelski x
3. Dorota Kowalik 1b mgr Mieczysław Knutelski x x
4. Krzysztof Zegzuła 1b mgr Mieczysław Knutelski x
5. Kamil Drzyzga 2b mgr Mieczysław Knutelski x x
6. Marlena Sasiela 2b mgr Mieczysław Knutelski x
7. Katarzyna Dykas 2b mgr Mieczysław Knutelski x
8. Dorota Drzewińska 2b mgr Mieczysław Knutelski x
9. Kacper Pałkus 2b mgr Mieczysław Knutelski x x
XVIII Ogólnopolski Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”
1. Weronika Błaszkiewicz 1d x x
2. Michał Rodzeń 2b x
3. Martyna Wałcerz 2d x
II Ogólnopolskie Dyktando Języka Niemieckiego
1. Katarzyna Samojeden 1a mgr Anna Kiszczak x x
Konkurs PWSZ im. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu
1. Jakub Buczek 3a mgr Marta Jasionek x x x
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom”
1. Wojciech Nowak 2c mgr Robert Miczko x x
XVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
1. Michał Jawor 3a mgr Robert Miczko x x
2. Jakub Buczek 3a mgr Robert Miczko x x
3. Michał Korczak 3a mgr Robert Miczko x x
II Konkurs Wiedzy o Funduszach Europejskich
1. Aleksander Koper 2b mgr Marta Jasionek x x
VI Ogólnopolski Konkurs "Młodzi Przeciwko Patologiom"
1. Sylwia Walska 2f mgr Ewa Wnuk x x x
2. Dominika Pasek 2f mgr Ewa Wnuk x x x
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2012”
1. Hubert Bednarski 1g mgr Wioletta Łygas x wyr.
2. Paulina Obara 1b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
3. Kacper Pałkus 2b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
4. Piotr Wiśniewski 3a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
VII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Baranowie Sandomierskim
1. Julia Wójcik 2d x x x
II Międzywojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej w Zaklikowie
1. Julia Wójcik 2d x x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj