Rekrutacja

Olimpiady 2012 / 2013

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2012 / 2013

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej
1. Anna Wójciak 3e mgr Elżbieta Grządkowska x x
2. Dominika Pasek 3f o. Tomasz Martynelis x x
XXXIX Olimpiada Historyczna
1. Adrian Pałacki 1g mgr Tadeusz Zych x
VI Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
1. Dorota Drzewińska 3b mgr Mieczysław Knutelski x
2. Kamil Drzyzga 3b mgr Mieczysław Knutelski x x x
3. Jakub Łukawski 3b mgr Mieczysław Knutelski x
4. Kacper Pałkus 3b mgr Mieczysław Knutelski x x x
5. Michał Szul 3b mgr Mieczysław Knutelski x x x
6. Maciej Tyniec 3b mgr Mieczysław Knutelski x
XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
1. Martyna Wałcerz 3d mgr Andrzej Dziubek x
2. Maciej Furman 2d mgr Greta Dzieciuch - Turoczy x
XVII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności
1. Roksana Burlikowska 3d mgr Andrzej Dziubek x
2. Agnieszka Szpyt 3f mgr Greta Dzieciuch - Turoczy x
VIII Olimpiada Przedsiębiorczości
1. Paweł Zych 1a mgr Marta Jasionek x
2. Dawid Koryga 1c mgr Marta Jasionek x
3. Jan Zych 1a mgr Marta Jasionek x
4. Patryk Marczak 1a mgr Marta Jasionek x
5. Karolina Szczepaniak 1h mgr Marta Jasionek x
6. Adam Andrychowicz 1c mgr Marta Jasionek x
7. Łukasz Baniak 1a mgr Marta Jasionek x
8. Aleksander Stawowy 1a mgr Marta Jasionek x
9. Wiktor Zawierucha 1c mgr Marta Jasionek x
10. Jakub Śledź 1a mgr Marta Jasionek x
VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie Net Masters Cup
1. Krzysztof Zegzuła 2b mgr Andrzej Lipiec x
2. Radosław Juruś 2b mgr Andrzej Lipiec x
3. Marek Gaj 2b mgr Andrzej Lipiec x
XI Olimpiada Misyjnej Znajomości Afryki
1. Piotr Napieracz 1g mgr Elżbieta Grządkowska x
2. Sebastian Blacha 3f o. Tomasz Martynelis x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2012 / 2013

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XVI edycja Konkursu „Historia Bliska"
1. Joanna Pochroń 2c mgr Dariusz Bożek x x x
2. Ewa Buczek 2d mgr Dariusz Bożek x wyr.
II edycja Konkursu IBiAF, NBP oraz WSiZ w Rzeszowie pn. "Ekonomiczne Gry Uliczne"
1. Jakub Łukawski 3b mgr Marta Jasionek x x x
2. Patryk Marczak 1a mgr Marta Jasionek x x x
3. Radosław Wątroba 1a mgr Marta Jasionek x x x
4. Piotr Napieracz 1g mgr Marta Jasionek x x x
5. Aleksander Koper 3b mgr Marta Jasionek x x
6. Michał Lichota 3b mgr Marta Jasionek x x
7. Maciej Tyniec 3b mgr Marta Jasionek x x
8. Tomasz Kisiel 3b mgr Marta Jasionek x x
II edcycja Konkursu "Świadomy, młody obywatel"
1. Magdalena Rutyna 3a mgr Dariusz Bożek x x x
2. Adrian Pałacki 1g dr Tadeusz Zych x x x
II Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej
1. Dominika Matusiak 3b mgr Ewa Wnuk x x x
2. Michał Wojtaszek 3b mgr Ewa Wnuk x x x
XX Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs literacki (proza i poezja)
1. Agata Piechota 2e mgr Zbigniew Ryba x x x
2. Adrian Pałacki 1g mgr Zbigniew Ryba x x x
3. Anna Wójciak 3e mgr Zbigniew Ryba x x
4. Małgorzata Biesiadecka 2e mgr Zbigniew Ryba x x
5. Maria Busz 2e mgr Zbigniew Ryba x x
XX Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs taneczny
1. Piotr Teczyński 3f - x x x
2. Małgorzata Siwiec 3f - x x x
Ogólnopolski Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna"
1. Adrian Pałacki 1g mgr Dorota Paruzel x x
IX Podkarpacki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na Skrzydłach Muzyki”
1. Julia Wójcik 3d Bożena Mazur x x x
Miejski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
1. Artur Chmielewski 1f mgr Anna Pałacka x x x
2. Adrian Pałacki 1g mgr Anna Pałacka x x x
3. Eryk Śpiewak 2h mgr Anna Pałacka x x
Wolontariusz Powiatu Tarnobrzeskiego 2012
1. Julia Wójcik 3d mgr Ewa Wnuk x wyr.
2. Maria Tarnawska 2a mgr Ewa Wnuk x wyr.
Ogólnopolski Konkurs na gazetkę szkolną online „Finanse bez tajemnic”
1. Krzysztof Zegzuła 2b mgr Marta Jasionek x x x
2. Marek Gaj 2b mgr Marta Jasionek x x x
4. Kamil Ścipień 2g mgr Marta Jasionek x wyr.
5. Maciej Furman 2d mgr Marta Jasionek x wyr.
6. Piotr Mańkowski 2g mgr Marta Jasionek x wyr.
Konkurs Internetowy "Know America 2013"
1. Łukasz Dzierzkowski 1a mgr Renata Brzozowska x
XV Ogólnopolski Konkurs Literacki MBP w Gubinie o "Złote Pióro im. Tadeusza Firleja"
1. Adrian Pałacki 1g mgr Zbigniew Ryba x x x
Regionalny Konkurs "Śpiewajmy Kolędy i Pastorałki" w Tarnobrzegu
1. Julia Wójcik 3d Bożena Mazur x x
IV Tarnobrzeskie Dyktando Dla Dzieci i Młodzieży
1. Michał Chmielowski 2a mgr Marzena Kuzara x x
2. Joanna Ryba 3f mgr Ewa Wnuk x x x
3. Iwona Gronek 1h mgr Beata Bednarska x x
4. Sylwia Walska 3f mgr Ewa Wnuk x x
XIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei
1. Łukasz Baniak 1a mgr Mieczysław Knutelski x
2. Jan Zych 1a mgr Mieczysław Knutelski x x
3. Michał Łuciów 1a mgr Mieczysław Knutelski x
4. Radosław Wątroba 1a mgr Mieczysław Knutelski x
5. Katarzyna Samojeden 2a mgr Wioletta Łygas x
6. Michał Chmielowski 2a mgr Wioletta Łygas x
7. Dorota Kowalik 2b mgr Mieczysław Knutelski x
8. Michał Biśtyga 2b mgr Mieczysław Knutelski x
XIX Ogólnopolski Samorządowy Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”
1. Maria Tarnawska 2a - x
2. Klaudia Chciuk 3d - x
3. Julia Wójcik 3d - x
Ogólnopolskiego Konkursu CEO na recenzję filmu z pakietu Filmoteki Szkolnej
1. Adrian Pałacki 1g mgr Marta Jasionek x x
2. Radosław Wątroba 1a mgr Marta Jasionek x x
III Ogólnopolski Konkurs Literacki - Poezja i Proza Na 160 Znaków
1. Michał Chmielowski 2a mgr Marzena Kuzara
mgr Zbigniew Ryba
x x
Ogólnopolski Konkurs Fundacji NBP "Nasze finanse. Jak zarządzać, oszczędzać i zarabiać?"
1. Krzysztof Zegzuła 2b mgr Marta Jesionek x x
2. Marek Gaj 2b mgr Marta Jesionek x x
3. Radosław Juruś 2b mgr Marta Jesionek x x
XXXVI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom”
1. Wojciech Nowak 3c mgr Robert Miczko x
2. Agnieszka Szpyt 3f mgr Robert Miczko x
IV Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Funduszach Europejskich
1. Artur Chmielewski 1f mgr Marta Jasionek x x
58 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
1. Maria Busz 2e - x
XII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej „Civitas Christiana”
1. Adrian Pałacki 1g mgr Elżbieta Grządkowska x x
XVII Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
1. Dariusz Borowiec 2e mgr Robert Miczko x
2. Agnieszka Banaś 2a mgr Robert Miczko x
3. Piotr Sadecki 3b mgr Robert Miczko x
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2013”
1. Łukasz Baniak 1a mgr Mieczysław Knutelski x bdb
2. Marek Gaj 2b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
3. Kamil Drzyzga 3b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
II edycja Konkursu Fotograficznego "Tarnobrzeski Fokus"
1. Paulina Bakuła 1d - x wyr.
VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Baranowie Sandomierskim
1. Julia Wójcik 3d Bożena Mazur x x x
X Ogólnopolski Konkurs "Polska w NATO"
1. Adrian Pałacki 1g mgr Robert Miczko x
2. Kamil Ścipień 2g mgr Robert Miczko x
Europejski Konkurs na Plakat Promujący Program eTwinning
1. Krystian Muciek 1d mgr Adam Stępiński x x x
Konkurs Historyczny UM Tarnobrzeg "Dwa Symbole Miasta"
1. Jakub Śledź 1a mgr Marta Truniarz x x x
2. Adrian Pałacki 1g mgr Tadeusz Zych x x x
II Miejski Konkurs Języka Angielskiego
1. Oskar Siorek 1a mgr Renata Brzozowska x x x
2. Julita Zębik 1e mgr Renata Brzozowska x x
3. Natalia Bodzioch 2d mgr Monika Wrona x x
4. Agnieszka Gazda 1a mgr Renata Brzozowska x x
5. Wojciech Skoczek 2b mgr Adam Stępiński x x
6. Izabela Samojeden 1h mgr Anna Baran x x
7. Łukasz Dzierzkowski 1a mgr Renata Brzozowska x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj