Rekrutacja

Olimpiady 2013 / 2014

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2013 / 2014

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XL Olimpiada Historyczna
1. Adrian Pałacki 2g dr Tadeusz Zych x
XXXVII Olimpiada Języka Francuskiego
1. Patryk Sałek 2e mgr Elżbieta Kantorowicz x
XXXVII Olimpiada Języka Niemieckiego
1. Katarzyna Samojeden 3a mgr Anna Kiszczak x x
VII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
1. Michał Chmielowski 3a mgr Wioletta Łygas x
2. Katarzyna Samojeden 3a mgr Wioletta Łygas x x x
XXVI Olimpiada Filozoficzna
1. Tomasz Łygas 3b dr Tadeusz Zych x
V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
1. Karol Rębisz 2h dr Tadeusz Zych x
I Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej
1. Adrian Pałacki 2g mgr Anna Pałacka x x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2013 / 2014

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
I Tarnobrzeska Gra Miejska
1. Adrian Pałacki 2g mgr Anna Pałacka x x x
2. Sylwia Łubiarz 2g mgr Anna Pałacka x x x
3. Maksymilian Krasoń 2g mgr Anna Pałacka x x x
4. Karol Rębisz 2h mgr Anna Pałacka x x x
5. Artur Chmielowski 2f mgr Anna Pałacka x x x
X Ogólnopolski Konkurs Poetycki MBP w Tarnobrzegu "Życie wierszem pisane"
1. Adrian Pałacki 2g mgr Dorota Paruzel
mgr Zbigniew Ryba
x x x
2. Błażej Pałkus 1a mgr Grzegorz Kociuba
mgr Zbigniew Ryba
x x x
VII Ogólnopolski Turniej Poetycki „Orzech” im. Jerzego Kozarzewskiego
1. Błażej Pałkus 1a mgr Roman Pacześniak x x x
Ogólnopolski Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna"
1. Adrian Pałacki 2g mgr Dorota Paruzel x x
2. Błażej Pałkus 1a mgr Roman Pacześniak x
3. Tomasz Gonciarz 1a mgr Roman Pacześniak x
4. Katarzyna Lasek 1a mgr Roman Pacześniak x
1. Joanna Środek 3f mgr Roman Pacześniak x
6. Marcelina Wołosz 1a mgr Roman Pacześniak x
7. Karol Rębisz 2h mgr Beata Bednarska x
III Miejski Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej
1. Ewa Napieracz 1c mgr Ewa Wnuk x x x
2. Wiktoria Kryj 1h mgr Ewa Wnuk x x
Tarnobrzeski Konkurs Recytatorski im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego
1. Błażej Pałkus 1a mgr Roman Pacześniak x x x
III Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej "Świadomy, młody obywatel 2013"
1. Marek Gaj 3b dr Tadeusz Zych x x x
VI Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
1. Piotr Mańkowski 3g mgr Magdalena Świszcz x
2. Justyna Jadach 3d mgr Magdalena Świszcz x
Konkurs Wiedzy Turystycznej PWSZ Tarnobrzeg
1. Jonasz Łygas 3b mgr Monika Korecka x x x
Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej „Rytmy nieskończoności”
1. Błażej Pałkus 1a mgr Zbigniew Ryba x x x
XIII Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere-aude"
1. Marek Gaj 3b mgr Andrzej Lipiec x
2. Jakub Lis 1a mgr Marzena Gorzała x x
3. Radosław Juruś 3b mgr Andrzej Lipiec x x x
V Tarnobrzeskie Dyktando Dla Dzieci i Młodzieży
1. Agata Piechota 3e mgr Marzena Kuzara x x
2. Michał Chmielowski 3a mgr Marzena Kuzara x x x
3. Łukasz Baniak 2a mgr Roman Pacześniak x x x
4. Marcin Budziński 1a mgr Roman Pacześniak x x
5. Katarzyna Samojeden 3e mgr Marzena Kuzara x x
6. Karolina Letniowska 1e mgr Ewa Wnuk x x
XIV Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Lei
1. Łukasz Baniak 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Michał Łuciów 2a mgr Mieczysław Knutelski x
3. Paweł Zych 2a mgr Mieczysław Knutelski x
4. Jan Zych 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
5. Błażej Pałkus 1a mgr Mieczysław Knutelski x x
Konkurs Internetowy "Know America 2014"
1. Agata Tabor 1a mgr Karolina Urbaniak x x
XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
1. Adrian Pałacki 2g mgr Elżbieta Grządkowska x x
2. Łukasz Babiarz 1a o. Jacek Dębski x
3. Sebastian Safin 1a o. Jacek Dębski x
II Miejski Konkurs Językowo - Kulturowy "English Across Cultures"
1. Julita Zębik 2e mgr Renata Brzozowska x x x
2. Krzysztof Korczak 2a mgr Renata Brzozowska x x x
3. Urszula Michalska 2e mgr Renata Brzozowska x x x
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2014"
1. Łukasz Baniak 2a mgr Mieczysław Knutelski x bdb
2. Łukasz Babiarz 1a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
3. Michał Lasota 1a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
4. Krzysztof Korczak 2a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
5. Michał Biśtyga 3b mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
6. Anna Ślęzak 1c mgr Elżbieta Knutelska x wyr.
7. Paulina Kopeć 1f mgr Wioletta Burnat - Zbroszczyk x wyr.
II Powiatowy Konkurs „Krok w przyszłość”
1. Tomasz Gonciarz 1a mgr Marta Jasionek x x x
III Miejski Konkurs Języka Angielskiego
1. Tomasz Gonciarz 1a mgr Lucyna Daniec-Zych x x x
2. Magdalena Ordon 2d mgr Adam Stępiński x x x
3. Dominika Wojnarowska 2c mgr Adam Stępiński x x
4. Elwira Wójcik 1g mgr Ewelina Lis x x
5. Urszula Michalska 2e mgr Renata Brzozowska x x
6. Jakub Śledź 2e mgr Renata Brzozowska x x
7. Dominik Kwapisz 2c mgr Adam Stępiński x x
Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny "Znani i nieznani pisarze powiatu tarnobrzeskiego"
1. Katarzyna Lasek 1a mgr Roman Pacześniak x x x
II Międzypowiatowy Konkurs z Języka Angielskiego - Staszów 2014
1. Tomasz Gonciarz 1a mgr Lucyna Daniec-Zych x x x
I Miejski Konkurs „Zasłużeni dla Tarnobrzega”
1. Katarzyna Lasek 1a mgr Roman Pacześniak x x x
X Ogólnopolski Konkurs Poetycki "O Kwiat Azalii"
1. Adrian Pałacki 2g mgr Dorota Paruzel x x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj