Rekrutacja

Olimpiady 2014 / 2015

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2014 / 2015

nazwisko i imię klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XLIV Olimpiada Biologiczna
1. Krzysztof Wiechetek 2d mgr Andrzej Dziubek x
2. Urszula Michalska 3e mgr Andrzej Dziubek x
LVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
1. Adrian Pałacki 3g mgr Wiesława Krawczyńska-Rybacka x x x
2. Karol Rębisz 3h mgr Wiesława Krawczyńska-Rybacka x
XXXVIII Olimpiada Języka Francuskiego
1. Patryk Sałek 3e mgr Dorota Matyka x x
2. Nikodem Turbak 1g mgr Dorota Matyka x
XXXIX Olimpiada Artystyczna
1. Kamila Prokopiuk 3b - x
VIII Ogólnopolska Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
1. Łukasz Baniak 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
2. Łukasz Dzierzkowski 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
3. Agnieszka Gazda 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
4. Julia Knutelska 3a mgr Mieczysław Knutelski x
5. Krzysztof Korczak 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
6. Michał Łuciów 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
7. Aleksander Stawowy 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
8. Radosław Wątroba 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
9. Jan Zych 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
10. Paweł Zych 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
1. Adrian Pałacki 3g mgr Anna Pałacka x
2. Karol Rębisz 3h mgr Anna Pałacka x x
XLI Olimpiada Historyczna
1. Adrian Pałacki 3g mgr Anna Pałacka x x x
XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Katarzyna Lasek 2a mgr Roman Pacześniak x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2014 / 2015

nazwisko i imię klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
II Tarnobrzeska Gra Miejska
1. Adrian Drach 3g mgr Anna Pałacka x x x
2. Adrian Pałacki 3g mgr Anna Pałacka x x x
3. Karol Rębisz 3h mgr Anna Pałacka x x x
4. Marcin Rożek 3h mgr Anna Pałacka x x x
5. Martyna Zbyrad 3h mgr Anna Pałacka x x x
XI Ogólnopolski Konkurs Poetycki MBP w Tarnobrzegu "Życie wierszem pisane"
1. Katarzyna Powierża 1e mgr Grzegorz Kociuba x x x
Konkurs Stowarzyszenia EKOS "Moje miejsce zamieszkania w procesie zmian"
1. Edyta Wójcik 2b mgr Anna Kiszczak x x x
2. Anna Grzywacz 2b mgr Anna Kiszczak x x x
3. Patrycja Maciąg 2b mgr Anna Kiszczak x x x
4. Katarzyna Kochel 2b mgr Anna Kiszczak x x x
5. Wiktoria Błasiak 2b mgr Anna Kiszczak x x x
6. Magdalena Bekas 2b mgr Anna Kiszczak x x x
IV edycja Konkursu „Świadomy, młody obywatel”
1. Karol Rębisz 3h mgr Anna Pałacka x x x
XXII Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs literacki (proza i poezja)
1. Marcin Budziński 2a mgr Zbigniew Ryba x x x
2. Katarzyna Powierża 1e mgr Grzegorz Kociuba x x x
3. Wiktoria Gleń 1g mgr Roman Pacześniak x x x
4. Aleksandra Pyszczek 1g mgr Roman Pacześniak x x
XIV Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere-aude"
1. Jakub Lis 2a mgr Andrzej Lipiec x x x
2. Tomasz Gonciarz 2a mgr Andrzej Lipiec x
3. Wojciech Dzierzkowski 1a mgr Andrzej Lipiec x
Ogólnopolski Konkurs o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”
1. Julia Knutelska 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
2. Łukasz Dzierzkowski 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
3. Radosław Wątroba 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
VI Tarnobrzeskie Dyktando Dla Dzieci i Młodzieży
1. Katarzyna Powierża 1e mgr Grzegorz Kociuba x x x
2. Klaudia Janus 1g mgr Roman Pacześniak x x x
XV Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji
1. Tomasz Gonciarz 2a mgr Mieczysław Knutelski x
2. Sebastian Safin 2a mgr Mieczysław Knutelski x
3. Błażej Pałkus 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
4. Jan Adamczyk 1a mgr Mieczysław Knutelski x
5. Edyta Wójcik 2b mgr Wioletta Łygas x
6. Marcel Kucharski 1c mgr Wioletta Burnat-Zbroszczyk x
XXI Samorządowy Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”
1. Anna Grzywacz 2b mgr Ewa Wnuk x x x
2. Karol Kłosowski 2b mgr Ewa Wnuk x x x
3. Aleksandra Wdowik 2a mgr Ewa Wnuk x x x
Konkurs Internetowy "Know America 2015"
1. Ewa Tabor 1a mgr Joanna Pelic x x x
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2015 "Młodzież zapobiega pożarom”
1. Wojciech Dzierzkowski 1a mgr Robert Miczko x
2. Mikołaj Pasek 1b mgr Robert Miczko x
XIX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
1. Jakub Lis 2a mgr Robert Miczko x
2. Piotr Smykla 2a mgr Robert Miczko x
3. Sebastian Safin 2a mgr Robert Miczko x
Konkurs Wiedzy CSR (Corporate Social Responsibility)
1. Karol Nowaczek 3d x
60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
1. Natalia Godek 2c x
XV Konkurs Piosenki Angielskiej - Tarnobrzeg 2015
1. Klaudia Mrówczyńska 2h mgr Monika Wrona x x
XX Konkurs Piosenki "wygraj Sukces"
1. Klaudia Mrówczyńska 2h x
XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
1. Izabela Szałas 1c mgr Elżbieta Grządkowska x x
III Miejski Konkurs Językowo - Kulturowy "English Across Cultures"
1. Jakub Ziobroń 1a mgr Joanna Pelic x x x
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2015"
1. Łukasz Baniak 3a mgr Mieczysław Knutelski x bdb
2. Wojciech Kosior 1a mgr Mieczysław Knutelski x bdb
3. Ewa Tabor 1a mgr Mieczysław Knutelski x bdb
4. Kacper Małecki 1a mgr Mieczysław Knutelski x bdb
5. Sebastian Safin 2a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
6. Jan Adamczyk 1a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
7. Maksymilian Mach 1a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
Diecezjalny Konkurs na e-kartkę ewangelizacyjną
1. Wojciech Dzierzkowski 1a o. Jacek Dębski x x x
2. Anna Madej 1b mgr Elżbieta Grządkowska x x x
3. Karolina Czyż 3h mgr Elżbieta Grządkowska x x x
4. Marta Południak 3g mgr Elżbieta Grządkowska x x x
5. Kacper Kapuściak 1c mgr Elżbieta Grządkowska x wyr.
6. Aleksandra Godek 1a o. Jacek Dębski x wyr.
7. Paulina Lasota 3f mgr Elżbieta Grządkowska x wyr.
Festiwal "Miasto Młodych Artystów" w Koprzywnicy
1. Katarzyna Powierża 1e x x x
2. Sara Trubiłowicz 1g x x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj