Rekrutacja

Olimpiady 2015 / 2016

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2015 / 2016

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XLV Olimpiada Biologiczna
1. Krzysztof Wiechetek 3d mgr Andrzej Dziubek x x
LVII Olimpiada Chemiczna
1. Karol Kowalski 3d mgr Magdalena Świszcz x
XXXIX OLimpiada Języka Francuskiego
1. Nikodem Turbak 2g mgr Dorota Matyka x
IX Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
1. Katarzyna Godek 3a mgr Mieczysław Knutelski x
2. Tomasz Gonciarz 3a mgr Mieczysław Knutelski x
3. Szczepan Komoniewski 3a mgr Mieczysław Knutelski x
4. Jakub Lis 3a mgr Mieczysław Knutelski x
5. Przemysław Markiewicz 3a mgr Mieczysław Knutelski x
6. Błażej Pałkus 3a mgr Mieczysław Knutelski x
7. Sebastian Safin 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
8. Wiktor Wrona 3a mgr Mieczysław Knutelski x
XL Olimpiada Artystyczna
1. Aleksandra Wdowik 3a - x
2. Marcelina Wołosz 3a - x
XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Klaudia Janus 2g mgr Roman Pacześniak x
IV Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania
1. Piotr Pasławski 1b mgr Marta Jasionek x
2. Dawid Chara 1b mgr Marta Jasionek x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2015 / 2016

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
XX Ogólnopolski Konkurs Literacki Twórczości Dzieci i Młodzieży
1. Daria Krzyżanowska 3g mgr Grzegorz Kociuba x x
2. Katarzyna Powierża 2e mgr Grzegorz Kociuba x x
III Tarnobrzeska Gra Miejska
1. Wojciech Dzierzkowski 2a mgr Grzegorz Kociuba x x x
2. Wojciech Kosior 2a mgr Grzegorz Kociuba x x x
3. Agnieszka Dzierzkowska 1a mgr Grzegorz Kociuba x x x
V edycja Konkursu „Świadomy, młody obywatel”
1. Jakub Kuc 3g mgr Marta Truniarz x x x
XII Ogólnopolski Konkurs Poetycki MBP w Tarnobrzegu "Życie wierszem pisane"
1. Błażej Pałkus 3a mgr Roman Pacześniak x x x
XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej - Kozienice 2015
1. Błażej Pałkus 3a mgr Roman Pacześniak x x x
V Miejski Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej
1. Ewa Napieracz 3c mgr Ewa Wnuk x x x
2. Magdalena Lichota 2a mgr Ewa Wnuk x x x
3. Anna Zygmunt 2a mgr Ewa Wnuk x x x
XXIII Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs teatralny (monodram)
1. Aleksandra Pyszczek 2g - x x x
2. Wiktoria Gleń 2g - x x
XXIII Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs literacki (poezja)
1. Wktoria Gleń 2g mgr Roman Pacześniak x x x
2. Aleksandra Pyszczek 2g mgr Roman Pacześniak x x
II Ogólnopolski Konkurs Poetycki "O Złoty Karton III LO"
1. Daria Krzyżanowska 3g mgr Grzegorz Kociuba x x
2. Weronika Paterek 1a mgr Roman Pacześniak x x
3. Magdalena Micek 3g mgr Grzegorz Kociuba x x
XV Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere-aude"
1. Jakub Lis 3a mgr Andrzej Lipiec x
2. Piotr Pasławski 1b mgr Andrzej Lipiec x x
3. Dawid Chara 1b mgr Andrzej Lipiec x
XVI Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji
1. Olga Adamczyk 1a mgr Mieczysław Knutelski x
2. Karol Widuch 1a mgr Mieczysław Knutelski x
3. Martyna Załucka 1a mgr Mieczysław Knutelski x
4. Rafał Safin 1a mgr Mieczysław Knutelski x
5. Jakub Sajda 1b mgr Elżbieta Knutelska x
6. Jan Adamczyk 2a mgr Mieczysław Knutelski x x x
7. Wojciech Kosior 2a mgr Mieczysław Knutelski x x x
8. Wojciech Kopeć 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
9. Ewa Tabor 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
Ogólnopolski Konkurs o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”
1. Tomasz Gonciarz 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Błażej Pałkus 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
3. Sebastian Safin 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
4. Wojciech Złotek 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
5. Przemysław Markiewicz 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
6. Wiktor Wrona 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
7. Jakub Lis 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
8. Katarzyna Godek 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
VII Tarnobrzeskie Dyktando Dla Dzieci i Młodzieży
1. Jakub Kuc 3g mgr Grzegorz Kociuba x x
2. Karolina Letniowska 3e mgr Ewa Wnuk x x x
3. Jan Adamczyk 2a mgr Marzena Kuzara x x
4. Dominika Pikus 1f mgr Roman Pacześniak x x x
XXII Samorządowy Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”
1. Kinga Janeczko 3e mgr Ewa Wnuk x x x
2. Edyta Wójcik 3b mgr Ewa Wnuk x x x
3. Monika Bartoszek 3d mgr Ewa Wnuk x x x
XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej
1. Izabela Szałas 2c mgr Elżbieta Grządkowska x x
XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom”
1. Michał Pająk 2a mgr Robert Miczko x
2. Wiktoria Piechota 1c mgr Robert Miczko x
Ogólnopolski Konkurs „Literacki SMS. Poezja i proza na 160 znaków”
1. Wiktoria Gleń 2g - x x x
61. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
1. Aleksandra Pyszczek 2g - x x
2. Wiktoria Gleń 2g - wyr.
XX Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny
1. Jakub Lis 3a mgr Robert Miczko x
2. Piotr Smykla 3a mgr Robert Miczko x
3. Sebastian Safin 3a mgr Robert Miczko x
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2016"
1. Wojciech Kosior 2a mgr Mieczysław Knutelski x bdb
2. Karol Widuch 1a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
3. Maria Pycior 1a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
4. Jakub Gnat 2a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
5. Magdalena Lichota 2a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
6. Ewa Tabor 2a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
7. Błażej Pałkus 3a mgr Mieczysław Knutelski x wyr.
8. Paulina Kopeć 3f mgr Wioletta Burnat - Zbroszczyk x wyr.
Miejski Konkurs Na Opowiadanie z Morałem
1. Maria Pycior 1a mgr Roman Pacześniak x x x
IV Miejski Konkurs Języka Angielskiego
1. Malwina Kantorowicz 2a mgr Sławomir Hajnas x x x
2. Ewa Tabor 2a mgr Sławomir Hajnas x x x
3. Magdalena Grzywacz 2e mgr Adam Stępiński x x
4. Mirosław Wiącek 1b mgr Sławomir Hajnas x x
5. Wojciech Kosior 2a mgr Sławomir Hajnas x x
6. Natalia Zych 1c mgr Monika Wrona x x
7. Jakub Ziobroń 2a mgr Sławomir Hajnas x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj