Rekrutacja

Olimpiady 2016 / 2017

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2016 / 2017

nazwisko i imię klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
40. Olimpiada Języka Niemieckiego
1. Paweł Gil 3d mgr Anna Kiszczak x x
40. Olimpiada Języka Francuskiego
1. Nikodem Turbak 3g mgr Dorota Matyka x
XII Olimpiada Przedsiębiorczości
1. Karol Włodyka 1a mgr Marta Jasionek x
X Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
1. Jan Adamczyk 3a mgr Mieczysław Knutelski x
2. Wojciech Dzierzkowski 3a mgr Mieczysław Knutelski x
3. Wojciech Kopeć 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
4. Magdalena Lichota 3a mgr Mieczysław Knutelski x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2016 / 2017

nazwisko i imię klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
IV Tarnobrzeska Gra Miejska
1. Karolina Drąg 2e mgr Daniel Beszczyński x x x
2. Anastazja Białek 2e mgr Daniel Beszczyński x x x
3. Weronika Janeczko 2e mgr Daniel Beszczyński x x x
VI Miejski Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej
1. Dominika Dudek 1h mgr Ewa Wnuk x x x
XXIV Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs literacki (poezja)
1. Aleksandra Pyszczek 3g mgr Roman Pacześniak x x x
2. Wiktoria Gleń 3g mgr Roman Pacześniak x x
VI edycja Konkursu „Świadomy, Młody Obywatel”
1. Jakub Furmański 1g mgr Anna Pałacka x x x
2. Klaudia Kielek 1g mgr Anna Pałacka x x x
3. Angelika Puzio 1g mgr Anna Pałacka x x x
4. Paulina Kobzda 1g mgr Anna Pałacka x x x
XXIV Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs teatralny (monodram)
1. Aleksandra Pyszczek 3g x x x
2. Wiktoria Gleń 3g x x x
Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Dzieła mistrzów inspiracją fotografii”
1. Kamila Dul 1e mgr Marta Jasionek x x
2. Dawid Starzyński 1e mgr Marta Jasionek x x
3. Aleksandra Sawa 1e mgr Marta Jasionek x x
4. Wiktoria Glanc 1e mgr Marta Jasionek x x
IX Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza
1. Jan Adamczyk 3a mgr Magdalena Świszcz x
2. Wiktoria Polit 3f mgr Magdalena Świszcz x
XVI Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere-aude"
1. Jakub Sajda 2b mgr Andrzej Lipiec x x x
2. Mirosław Wiącek 2b mgr Andrzej Lipiec x x
3. Witold Zięba 1a mgr Andrzej Lipiec x x
Ogólnopolski Konkurs z Matematyki o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”
1. Jan Adamczyk 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
2. Wojciech Dzierzkowski 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
3. Jakub Gnat 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
4. Wojciech Kopeć 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
5. Magdalena Lichota 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
6. Aleksandra Piechota 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
7. Sylwia Rodzeń 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
Ogólnopolski Konkurs z Chemii o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”
1. Katarzyna Powierża 3e mgr Izabela Gajda x x
VIII Tarnobrzeskie Dyktando Dla Dzieci i Młodzieży
1. Tomasz Hałka 1f mgr Ewa Wnuk x x
2. Natalia Bernaciak 1f mgr Ewa Wnuk x x x
3. Daniel Adamiec 1a mgr Roman Pacześniak x x
4. Karolina Żak 1c mgr Marzena Kuzara x x
5. Krzysztof Zbyrad 1a mgr Roman Pacześniak x x
6. Klaudia Dul 2g mgr Beata Bednarska x x
XVII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji
1. Piotr Lichota 1a mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Tomasz Pęczkowski 1a mgr Mieczysław Knutelski x x
3. Mateusz Floras 1a mgr Mieczysław Knutelski x
4. Witold Zięba 1a mgr Mieczysław Knutelski x
5. Daniel Adamiec 1a mgr Mieczysław Knutelski x
6. Olga Adamczyk 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
7. Martyna Załucka 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
8. Maria Pycior 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
9. Łucja Pałkus 2a mgr Mieczysław Knutelski x
10. Karol Widuch 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
11. Krzysztof Łakomy 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
12. Rafał Safin 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
13. Jakub Sajda 2b mgr Elżbieta Knutelska x
14. Dawid Chara 2b mgr Elżbieta Knutelska x
15. Sylwia Tomczyk 2b mgr Elżbieta Knutelska x
XVII Konkurs Piosenki Angielskiej w Tarnobrzegu
1. Mikołaj Duda 3c mgr Zbigniew Ryba x x
2. Marcel Kucharski 3c mgr Zbigniew Ryba x x
3. Marcin Tomczyk 1b mgr Zbigniew Ryba x x
XXIII Samorządowy Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”
1. Jagoda Drozd 1f mgr Ewa Wnuk x x x
VI Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania
1. Weronika Paterek 2a mgr Roman Pacześniak x x
Ogólnopolski Konkurs Komentatorski "Czytam, więc komentuję"
1. Karol Włodyka 1a mgr Marta Jasionek x x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj