Rekrutacja

Olimpiady 2017 / 2018

Zestawienie uczestników olimpiad przedmiotowych
w roku szkolnym 2017 / 2018

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
41. Olimpiada Języka Francuskiego
1. Dominika Pikus 3f mgr Dorota Matyka x
44. Olimpiada Historyczna
1. Iga Chmielewska 2g mgr Anna Pałacka x
2. Karolina Polecka 2g mgr Anna Pałacka x
3. Michał Krępa 2g mgr Anna Pałacka x
4. Kamila Dul 2e mgr Anna Pałacka x
8. Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie
1. Daniel Konieczny 2g mgr Anna Pałacka x x x
2. Sandra Kamieniarz 2g mgr Anna Pałacka x
3. Jakub Sroczyński 2g mgr Anna Pałacka x
4. Paulina Kobzda 2g mgr Anna Pałacka x
5. Kamila Dul 2e mgr Anna Pałacka x
11. Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
1. Olga Adamczyk 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Krzysztof Kędzierski 3a mgr Mieczysław Knutelski x
3. Joanna Kopeć 3a mgr Mieczysław Knutelski x
4. Krzysztof Łakomy 3a mgr Mieczysław Knutelski x
5. Maria Pycior 3a mgr Mieczysław Knutelski x
6. Rafał Safin 3a mgr Mieczysław Knutelski x
7. Karol Widuch 3a mgr Mieczysław Knutelski x
8. Martyna Załucka 3a mgr Mieczysław Knutelski x
9. Agnieszka Dzierzkowska 3b mgr Elżbieta Knutelska x
10. Sylwia Tomczyk 3b mgr Elżbieta Knutelska x
13. Olimpiada Przedsiębiorczości
1. Karol Włodyka 2a mgr Marta Jasionek x
2. Marcin Kata 1g mgr Marta Jasionek x
6. Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania
1. Karol Włodyka 2a mgr Marta Jasionek x
2. Dominik Wdowiak 2a mgr Marta Jasionek x
3. Maciej Karnas 1b mgr Marta Jasionek x
4. Dawid Dzióba 1a mgr Marta Jasionek x
5. Bernard Pazder 1a mgr Marta Jasionek x
48. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
1. Maria Pycior 3a mgr Roman Pacześniak x

Zestawienie uczestników konkursów
w roku szkolnym 2017 / 2018

imię i nazwisko klasa opiekun elimin. okręg. finał laureat
V Tarnobrzeska Gra Miejska
1. Aleksandra Furdyna 2c mgr Daniel Beszczyński x x x
2. Martyna Mazur 2c mgr Daniel Beszczyński x x x
3. Justyna Kos 2c mgr Daniel Beszczyński x x x
VII Miejski Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej
1. Aleksandra Solarska 1c mgr Marzanna Kwapisz x wyr.
XI Konkurs Piosenki „Śpiewamy przeboje naszych rodziców”
1. Weronika Kowalczuk 2b - x x x
XXV Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej - konkurs muzyczny
1. Joanna Gorzała 1d mgr Daniel Beszczyński x wyr.
2. Natalia Dobrzańska 1c mgr Daniel Beszczyński x wyr.
XVII Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere-aude"
1. Jakub Sajda 3b mgr Andrzej Lipiec x x
2. Dawid Chara 3b mgr Andrzej Lipiec x x
3. Witold Zięba 2a mgr Andrzej Lipiec x x
Konkurs Matematyczny „Matematyczne Łamigłówki Filmowe”
1. Karol Włodyka 2a mgr Mieczysław Knutelski x x x
Ogólnopolski Konkurs z Matematyki o „Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej”
1. Olga Adamczyk 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
2. Rafał Safin 3a mgr Mieczysław Knutelski x x
3. Martyna Załucka 3a mgr Mieczysław Knutelski x x x
4. Agnieszka Dzierzkowska 3b mgr Elżbieta Knutelska x x x
5. Sylwia Tomczyk 3b mgr Elzbieta Knutelska x x
Konkursu TDK „Śpiewajmy Kolędy i Pastorałki”
1. Dominika Dudek 2f - x x x
2. Joanna Gorzała 1d - x x x
IX Tarnobrzeskie Dyktando Dla Dzieci i Młodzieży
1. Alina Stec 1a mgr Grzegorz Kociuba x x
2. Iga Machała 2d mgr Grzegorz Kociuba x x
3. Magdalena Ryba 2d mgr Grzegorz Kociuba x x x
4. Natalia Bernaciak 2f mgr Marzena Kuzara x x
5. Dominika Pikus 3f mgr Roman Pacześniak x x x
6. Krzysztof Zbyrad 2a mgr Roman Pacześniak x x
XVIII Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji
1. Piotr Lichota 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
2. Mateusz Floras 2a mgr Mieczysław Knutelski x
3. Witold Zięba 2a mgr Mieczysław Knutelski x
4. Tomasz Pęczkowski 2a mgr Mieczysław Knutelski x x
5. Mateusz Tacik 1a mgr Mieczysław Knutelski x
6. Michał Latra 1a mgr Mieczysław Knutelski x
XXIV Samorządowy Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”
1. Dominika Pikus 3f mgr Katarzyna Sawicka x x x
XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy "Austria - kraj i mieszkańcy"
1. Paulina Gawałkiewicz 1d mgr Luiza Majcher x x x
XVIII Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace
1. Graciella Wilk 1b mgr Anna Baran x x x
2. Daniel Adamiec 2a mgr Sławomir Hajnas x x x
3. Piotr Depczyński 3f mgr Ewelina Lis x x x
4. Piotr Woźniak 2b mgr Adam Stępiński x bdb
5. Mirosław Wiącek 3b mgr Beata Dul x bdb
6. Agnieszka Witkowska 1h mgr Bogusław Lubański x db
7. Wiktoria Jajko 1h mgr Marci Reguła x db
8. Patrycja Bryła 1h mgr Marcin Reguła x db
9. krzysztof Kuczyński 2a mgr Sławomir Hajnas x db
10. Magdalena Ryba 2d mgr Karolina Urbaniak x db
11. Rafał Nowak 2g mgr Adam Stępiński x db
12. Jakub Karolkiewicz 3g mgr Marcin Reguła x db
13. Dominika Pikus 3c mgr Beata Dul x db
Najciekawsza Osobowość Angielskiego i Niemieckiego Obszaru Językowego - konkurs ZSP 3
1. Magdalena Paź 1b mgr Monika Wrona x x x
"Turbolandeskunde - Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego"
1. Aleksandra Ciołek 2c mgr Luiza Majcher x x
2. Natalia Trznadlewska 2c mgr Luiza Majcher x x
3. Justyna Kos 2c mgr Luiza Majcher x x
Do góry

Witaj!

Aktualna wersja naszej strony posiada wiele nowych, niezwykle przydatnych każdemu uczniowi funkcji. Jeśli chcesz, aby np. w menu wyświetlane były informacje dotyczące twojego planu lekcji i zastępstw dla twojej klasy na każdy kolejny dzień, to wypełnij poniższy formularz i naciśnij przycisk Zapisz. Jeżeli nie jesteś zainteresowany korzystaniem z tych funkcji, to naciśnij przycisk Anuluj.

Anuluj